„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko- ORLIK 2012” w Pleśnej”

Gmina Pleśna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00215108
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00215108/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-05 10:42
Lokalizacja
Pleśna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7794c10-46d4-4a29-ac08-bd5caf973d1a
Identyfikator
8732978229
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK PIEPRZŻelazówka, PL · lot 0
241 351,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00215108 z dnia 2025-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko- ORLIK 2012” w Pleśnej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pleśna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plesna 240

1.5.2.) Miejscowość: Pleśna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-171

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@plesna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plesna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c7794c10-46d4-4a29-ac08-bd5caf973d1a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko- ORLIK 2012” w Pleśnej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7794c10-46d4-4a29-ac08-bd5caf973d1a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00215108

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058378/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Pleśnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKOŚ. 271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres robót obejmuje między innymi:

a) wykonanie przebudowy budynku szatniowo- socjalnego
b) demontaż misek fajansowych, kabiny natryskowej, umywalek i baterii
c)demontaż tablicy wyników
d)rozebranie balustrady
e)przebudowa układu ścian działowych
f) montaż drzwi aluminiowych
g) montaż wykładziny rulonowej
h) licowanie ścian płytkami
i) malowanie dachu
j) malowanie elewacji
k) montaż bram przesuwnych
l) wymiana kostki brukowej
ł) wymiana balustrady U-11A
m) instalacje sanitarne
n) montaż umywalek
o) montaż baterii
p) podgrzewacze do podgrzewania wody
r) montaż ustępu
s) instalacje elektryczne
t) montaż grzejników elektrycznych
u) wymiana gniazd wtykowych
w) montaż kamer
x) budowa skoczni w dal
y) budowa bieżni z poliuretanu
z) budowa zeskoku
2. Zadanie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
CPV: 45212220-4 Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241351,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306153,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241351,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AJP FASBUD Sp. z o.o., 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane FAS-BUD Jacek Pieprz, Żelazówka 75, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711086448

7.3.4) Miejscowość: Żelazówka 75

7.3.5) Kod pocztowy: 33-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241351,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane