Przetarg nieograniczony PN/35S/05/2026/KPO na dostawę elektronicznej karty znieczuleń w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. XVI
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 598024-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-08-31
- Wartość
- 2 592 000 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL911, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 167/2026
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Wysłano
- 2026-08-28
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medycznePakiety oprogramowania i systemy informatyczneUrządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
VIRIDIAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
2 592 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.