Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu w ramach projektu „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Radomiu w celu wzmocnienia jakości i konkurencyjności kształcenia zawodowego”
Gmina Miasta Radomia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 599503-2026
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2026-08-31
- Wartość
- 1 270 653,6 PLN
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL921, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 167/2026
- Identyfikator
- 7962817529
- Wysłano
- 2026-08-28
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneRóżne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
Wykonawcy
4 przyznane
MAREK KOWALSKIOtmuchów, PL · lot LOT-0001
1 130 867 PLNZuzanna KowalskaOtmuchów, PL · lot LOT-0001
1 130 867 PLNPLC EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0002
84 714,6 PLNMARCIN PUŹNIAKKrzeszów, PL · lot LOT-0003
55 072 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.