Budowa zewnętrznej windy osobowej przyściennej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach

Miasto i Gmina Włodowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413282
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 07:33
Lokalizacja
Włodowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-301e84ab-25bb-4823-b27a-293572d0c87f
Identyfikator
6492280007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie windRoboty budowlaneWindyMontaż konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

LIFT ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
957 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413282 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zewnętrznej windy osobowej przyściennej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Włodowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Włodowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-421

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wlodowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.wlodowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.wlodowice.pl/procurements/50/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zewnętrznej windy osobowej przyściennej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-301e84ab-25bb-4823-b27a-293572d0c87f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030287/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Włodowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375113

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPS.271.041.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa zewnętrznej windy osobowej przyściennej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału edukacyjno-animacyjnego oraz rozwój kultury Miasta i Gminy Włodowice poprzez modernizację Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury we Włodowicach” realizowanego w ramach zadania pn. „Modernizacja MGOK we Włodowicach”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie budowy zewnętrznej windy osobowej przyściennej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach przy ul. Żareckiej 59 z robotami budowlanymi związanymi z rozbudową i przebudową istniejącego budynku oraz z infrastrukturą techniczną i utwardzeniem terenu zgodnie z załączoną dokumentacją projektową wraz z załącznikami do dokumentacji projektowej i załącznikami do projektu budowlanego, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, oraz zgodnie z decyzją o pozwoleniu na budowę nr 487/2026 z dnia 08.07.2026 r.
3. Szczegółowy zakres i opis robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pozostałe dokumenty wskazane w ust. 2 stanowiące załącznik nr 1 do SWZ.
4. Ponadto, obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia określają także projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

42416100-6 - Windy

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 957000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 957000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 957000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lift Engineering Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7011191349

7.3.3) Ulica: Poznańska 16/4

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-680

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 957000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane