Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn
GMINA POŁAJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413285
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413285/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 07:38
- Lokalizacja
- Połajewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-360437f1-0a0f-4550-83f8-e0237c4c7c53
- Identyfikator
- 7632097368
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413285 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁAJEWO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791112
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Obornicka 6A
1.4.2.) Miejscowość: Połajewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-710
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.7.) Numer telefonu: 672567028
1.4.8.) Numer faksu: 672567855
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@polajewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polajewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-360437f1-0a0f-4550-83f8-e0237c4c7c53
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413285
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00380377
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Boruszyn.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Opisie Przedmiotu Zamówienia - stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
2) Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
1. WYMAGANIA OGÓLNE
1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego kategorii GBA z napędem 4×4.
1.2 Pojazd musi być kompletny, sprawny technicznie, dopuszczony do ruchu drogowego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz gotowy do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych bez konieczności wykonywania napraw głównych.
1.3 Pojazd musi być wolny od wad prawnych.
1.4 Pojazd nie może być przedmiotem zastawu, przewłaszczenia, zabezpieczenia ani postępowania egzekucyjnego.
1.5 Wykonawca musi posiadać pełne prawo do rozporządzania pojazdem.
1.6 Pojazd musi posiadać komplet dokumentów umożliwiających jego rejestrację jako samochodu specjalnego pożarniczego.
1.7 Samochód musi posiadać aktualne badanie techniczne.
1.8 Pojazd musi posiadać ważne ubezpieczenie OC na dzień odbioru.
1.9 Przebieg pojazdu nie może przekraczać 85 000 km.
1.10 Rok produkcji: nie starszy niż 2010.
1.11 Oferowany pojazd musi posiadać świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy (CNBOP-PIB), obowiązujące w chwili wprowadzenia pojazdu do użytkowania. Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu kopię świadectwa dopuszczenia wydanego dla oferowanego pojazdu przy odbiorze pojazdu.
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrówce Dużej
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331139664
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrówka Duża
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-060
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 450000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00405402/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 450000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |