Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413292
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413292/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 07:43
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61a6f113-b203-418b-9fac-0899448acec5
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413292 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.2.) Oddział zamawiającego: wyodrębnione jednostki organizacyjne zamawiającego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079295
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Czartoryskich, nr 8, lok. ---
1.4.2.) Miejscowość: Puławy
1.4.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@iung.pulawy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iung.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a6f113-b203-418b-9fac-0899448acec5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413292
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00264809
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wydatek finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 2.5 „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021 – 2027” w ramach projektu "Science4Business - Nauka dla Biznesu. Umowa nr I-190/S4B/IR/IUNG/. (cz. 1) Umowa nr I-188/S4B/IR/IUNG/. (cz. 2) Umowa nr I-191/S4B/IR/IUNG (cz. 3, 4) Umowa nr I-192/S4B/IR/IUNG/ (cz. 5) Umowa nr I-189/S4B/IR/IUNG (cz. 6)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa podstawowych związków chemicznych do zastosowań laboratoryjnych dla IUNG-PIB Puławy w podziale na 6 części zamówienia
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Odczynniki
3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Odczynniki organiczne
3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MERCK Life Science Sp. z o.o
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781002137
4.3.3.) Ulica: ul. Pastelowa nr 8
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-198
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 11156,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00334699/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11156,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |