RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 17+282 do km 20+782 o dł. 3,500 km
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413293
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413293/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 07:44
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a0cb547-97ab-4651-ae9d-5ecd7bf300c3
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413293 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 17+282 do km 20+782 o dł. 3,500 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a0cb547-97ab-4651-ae9d-5ecd7bf300c3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413293
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 46-156963
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 17+282 do km 20+782 o dł. 3,500 km
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 17+282 do km 20+782 o dł. 3,500 km.
Zakres robót obejmuje:
1) roboty pomiarowe;
2) rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży i krawężników wraz z ławą betonową, z wywozem poza plac budowy i utylizacją na koszt Wykonawcy;
3) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej na długości całego remontowanego odcinka;
4) wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża;
5) ustawienie krawężników betonowych gr. 15-20 cm na ławie betonowej z oporem;
6) ustawienie obrzeży betonowych gr. 6-8cm na ławie betonowej z oporem;
7) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką betonową;
8) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej gr. 6-8 cm;
9) oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych;
10) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100 kg/m2, (śr. gr. 4 cm);
11) wykonanie warstwy przeciw spękaniowej z tworzywa szklanego na warstwie wyrównawczej;
12) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno-asfaltowych - gr. 6 cm; 13) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm;
14) koryto pod utwardzone pobocze;
15) wykonanie dolnej warstwy poboczy o szerokości 1m z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie o średniej grubości po zagęszczeniu 12 cm;
16) wykonanie górnej warstwy pobocza utwardzonego destruktem asfaltowym gr 15 cm;
17) wykonanie pobocza gruntowego szer. 0,5 m poza poboczem utwardzonym destruktem oraz skarp;
18) przestawienie słupków U-1a i znaków drogowych;
19) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Duna Polska S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6750001573
4.3.3.) Ulica: Opolska 110
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-323
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3999273,13 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 101-365796
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3999273,13 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane |