Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413320
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413320/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 08:09
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38
Identyfikator
6922160703
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie różnych nawierzchniMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNADrawsko Pomorskie, PL · lot 0
653 376 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413320 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390688630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Sebastiana 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 72 99 235

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdp.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogi publiczne, powiatowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413320

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011121/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 1146D pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308835

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDP.254.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce, od km 0+120 do km 1+000, realizowany w ramach zadania pn.: BUCZYNA droga dojazdowa do gruntów rolnych.
2. Przedmiot zamówienia, jak w ust. 1 obejmuje w szczególności remont:
a. nawierzchni jezdni poprzez:
- frezowanie korekcyjne (profilowe)
- wykonanie warstwy ścieralnej AC11S o grubości 6 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 4.000 m2,
b. nawierzchni zatoki:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 20 cm wraz z korytowaniem – ok. 50 m2,
Wykonanie nawierzchni z kostki TRYLINKI (materiał przekazany przez Zamawiającego, Wykonawca samodzielnie ładuje i przewozi kostkę z bazy technicznej Zamawiającego zlokalizowanej w Przemkowie na plac budowy – ok.10 km),
c. zjazdów (10 szt.) poprzez:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 250 m2,
- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 250 m2,
- warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 250 m2,
d. mijanek (3 szt.) poprzez:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 90 m2,
- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 90 m2,
- warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 90 m2,
e. pobocza o szerokości: 1 m – pobocze prawostronne, 1,5 m – pobocze lewostronne, poprzez:
- korytowanie na głębokość 20 cm – ok. 2.200 m2,
- wykonanie warstwy z kruszywa łamanego o ciągłym uziarnieniu 0/31,5 (C90/3), stabilizowanego mechanicznie (układanej przy pomocy rozkładarki), o grubości warstwy 20 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 2.200 m2,
f. odtworzenie stałej organizacji ruchu (P-7c – 880 m, P-7d – 880 m, P-17 – 2 szt.).
3. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dotyczy wykonania wszystkich robót związanych z modernizacją nawierzchni, w tym wykonanie ewentualnych robót dodatkowych, w szczególności oczyszczenie nawierzchni, skropienie nawierzchni emulsją, wykonanie frezowania profilującego, wykonania warstwy podbudowy profilująco – wyrównawczej, jeżeli takie prace są konieczne do wykonania.
4. Teren objęty robotami budowlanymi:
droga powiatowa nr 1146D, działki o nr ewidencyjnych: działki o nr ewidencyjnych: 301, 17 obręb 0001 Buczyna, jednostka ewidencyjna 021606_2 Radwanice.
5. Przed przystąpieniem do robót budowlanych Wykonawca powinien opracować, zatwierdzić i wprowadzić projekt czasowej organizacji ruchu, natomiast po zakończeniu robót budowlanych przywrócić docelową organizację ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 653376 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 925219,3 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 653376 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330917763

7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska 2

7.3.4) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 78-500

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 653376 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane