Budowa 7 odcinków sieci wodociągowej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)
GOSPODARKA KOMUNALNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413325
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413325/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:13
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4550553-94b4-4093-a065-776d8c33a81a
- Identyfikator
- 015610184
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413325 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa 7 odcinków sieci wodociągowej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GOSPODARKA KOMUNALNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015610184
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Regucka 5
1.4.2.) Miejscowość: Celestynów
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka.kom@celestynow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkcelestynow.naszastrona.net/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4550553-94b4-4093-a065-776d8c33a81a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413325
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00150419
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa 7 odcinków sieci wodociągowej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 6 postępowania:
Budowa odcinka sieci wodociągowej w m. Celestynów ul. Laskowska, dz. nr. ew. 998/18 i 997/1
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci wodociągowej w pasach drogowych będących w zarządzie:
- Gminy Celestynów - dz. nr ew. 998/18, 998/6, 997/1 obręb Celestynów,
o łącznej długości ok. 135 m
2. Dane ogólne. Zamierzenie inwestycyjne położone jest w miejscowości Celestynów na terenie Gminy Celestynów. Projektowany wodociąg zapewni dostawę wody do nieruchomości zlokalizowanych w obrębie inwestycji.
3. Włączenie do sieci wodociągowej:
- PVC Ø 90mm poprzez trójnik kołnierzowy DN 80/100
4. Charakterystyka projektowanej sieci. Wodociąg z rur PE 100 RC Ø 90 x 5,4 mm SDR 17 PN 10 łączony przez zgrzewanie doczołowe oraz elektrooporowe w miejscach połączeń z armaturą lub załamaniach. Wykonanie robót techniką przewiertu sterowanego.
5. Zakończenie sieci wodociągowej:
Przewiduje się zakończenie sieci wodociągowej na hydrancie W8, zlokalizowanym zgodnie z PZT.
6. Uzbrojenie wodociągu. Uzbrojenie wodociągu stanowią:
1) 1 szt.: zasuwa wodociągowa kołnierzowa DN 80 mm z żeliwa sferoidalnego z zamknięciem miękkim;
2) 2 szt.: zasuwa wodociągowa kołnierzowa DN 80 mm z żeliwa sferoidalnego z zamknięciem miękkim;
3) 2 szt.: hydrant nadziemny p. poż. DN 80 mm (kolumna ze stali nierdzewnej).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma K2 Krystian Kaczorowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241811744
4.3.4.) Miejscowość: Barchów 60
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-130
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 51460,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00217006/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 51460,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |