Dostawa części zamiennych do stacji radiolokacyjnej, filtrów do pojazdów wojskowych służby MPS, akumulatorów, opon oraz części zamiennych do sprzętu inżynieryjnego będącego na zaopatrzeniu 41 BLSz

41. Baza Lotnictwa Szkolnego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413361
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413361/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 08:28
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2af30e5-c0db-4f81-8694-de776f36db92
Identyfikator
5060111875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części i akcesoria do pojazdów i silników do nichFiltry olejuFiltry wlotu oleju, paliwa i powietrzaFiltry paliwaŚrodki czyszczące i polerująceRóżne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznychOpony do pracy w lekkich i ciężkich warunkachCzęści pojazdów wojskowychAkumulatory elektryczneAkumulatory ołowiowo-kwasoweAkumulatory niklowo-żelazoweRóżne części zapasowe

Wykonawcy

6 przyznanych

"ENERGOMASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
2194,57 PLN
TOMASZ WASĄŻNIKUścieniec 13a, PL · lot 1
49,2 PLN
LABO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
2915,1 PLN
TOBIASZ ORMAŃCZYKKunowo, PL · lot 3
3442,34 PLN
MOTO BUDREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 4
4922,46 PLN
"ENERGOMASZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 7
3056,55 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413361 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa części zamiennych do stacji radiolokacyjnej, filtrów do pojazdów wojskowych służby MPS, akumulatorów, opon oraz części zamiennych do sprzętu inżynieryjnego będącego na zaopatrzeniu
41 BLSz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 41. Baza Lotnictwa Szkolnego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061456920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brygady Pościgowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 261-517-818

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 41blsz.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.41blsz.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1336955

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa części zamiennych do stacji radiolokacyjnej, filtrów do pojazdów wojskowych służby MPS, akumulatorów, opon oraz części zamiennych do sprzętu inżynieryjnego będącego na zaopatrzeniu
41 BLSz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2af30e5-c0db-4f81-8694-de776f36db92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413361

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108398/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Części do pojazdów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22/26/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 494715,44 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 29777,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- ZADANIE 1 – Służba Uzbrojenia i Elektroniki - Dostawa filtrów oleju, paliwa, powietrza
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1a do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6a do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42913300-2 - Filtry oleju

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

42913400-3 - Filtry paliwa

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

4.5.5.) Wartość części: 3513,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 – Służba Uzbrojenia i Elektroniki - Dostawa chemii samochodowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1b do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6a do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42913300-2 - Filtry oleju

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

42913400-3 - Filtry paliwa

39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

39525000-8 - Różne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

4.5.5.) Wartość części: 76,18 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 3 – Służba Uzbrojenia i Elektroniki - Dostawa wkładów filtracyjnych
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1c do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6a do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42913300-2 - Filtry oleju

42913000-9 - Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza

42913400-3 - Filtry paliwa

4.5.5.) Wartość części: 3281,03 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 4 – Służba MPS - Dostawa filtrów do pojazdów wojskowych służby MPS
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1d do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6b do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42913400-3 - Filtry paliwa

42913300-2 - Filtry oleju

4.5.5.) Wartość części: 4085,51 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 5 – Służba Inżynieryjno-Saperska – dostawa opon do Uniwersalnej Maszyny Inżynieryjnej IMI 9.50;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1e do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6c do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach

35420000-4 - Części pojazdów wojskowych

4.5.5.) Wartość części: 11185,68 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 6 – Służba Inżynieryjno-Saperska - dostawa akumulatorów do sprzętu inżynieryjnego;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1f do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6c do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

35420000-4 - Części pojazdów wojskowych

31431000-6 - Akumulatory ołowiowo-kwasowe

31433000-0 - Akumulatory niklowo-żelazowe

4.5.5.) Wartość części: 3288,90 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 7 – Służba Inżynieryjno-Saperska – dostawa części zamiennych do pojazdów służby inżynieryjno-saperskiej;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1g do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6c do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35420000-4 - Części pojazdów wojskowych

34913000-0 - Różne części zapasowe

4.5.5.) Wartość części: 8371,75 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 8 - Służba Inżynieryjno-Saperska - dostawa części zamiennych do Uniwersalnej Maszyny Inżynieryjnej UMI 9.50.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty
- formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik Nr 1h do SWZ;
- projektowane postanowienia umowy - załącznik Nr 6c do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35420000-4 - Części pojazdów wojskowych

34913000-0 - Różne części zapasowe

4.5.5.) Wartość części: 2823,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2194,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2858,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2194,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGOMASZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832212494

7.3.3) Ulica: Mostowa 1

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-778

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2194,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: motoPunk Tomasz Wasążnik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321889391

7.3.4) Miejscowość: Uścieniec 13a

7.3.5) Kod pocztowy: 08-450

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2915,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2915,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2915,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LABO PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180027833

7.3.3) Ulica: Obornicka 5

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-948

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2915,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3442,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4635,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3442,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OPTIMA TOBIASZ ORMAŃCZYK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961834459

7.3.3) Ulica: Kwiatowa 21A

7.3.4) Miejscowość: Kunowo

7.3.5) Kod pocztowy: 63-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3442,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4992,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5166,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4992,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOTO BUDRES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540235790

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 291

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-438

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4922,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj do dn. 14.07.2026r do godz. 09:00 wpłynęły elektronicznie na Platformę zakupową 2 oferty na ZADANIE 6. W toku badania i oceny ofert obie oferty zostały odrzucone z przedmiotowego postępowania (w zakresie ZADANIA 6), ponieważ ich treść była niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj do dn. 14.07.2026r do godz. 09:00 wpłynęły elektronicznie na Platformę zakupową 2 oferty na ZADANIE 7. W toku badania i oceny ofert obie oferty zostały odrzucone z przedmiotowego postępowania (w zakresie ZADANIA 7), ponieważ ich treść była niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3056,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3056,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3056,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGOMASZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832212494

7.3.3) Ulica: Mostowa 1

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-778

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3056,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy