Zagospodarowanie terenu przy stawach w Podlipiu

Gmina Bolesław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413336
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413336/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 08:17
Lokalizacja
Bolesław, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-90b2b31c-188e-4155-ad0e-a28f3dd56d1e
Identyfikator
6371997976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne w zakresie pomostów do wsiadania dla pasażerówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane w zakresie altanBetonowanieFundamentowanie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413336 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy stawach w Podlipiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesław

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257883

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ul. Główna 58

1.4.2.) Miejscowość: Bolesław

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-329

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.7.) Numer telefonu: 32 6424 501

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: boleslaw@gminaboleslaw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslaw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90b2b31c-188e-4155-ad0e-a28f3dd56d1e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413336

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00152636

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 8 Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, Działanie 8.4 Inicjatywy lokalne na rzecz transformacji, Typ A Lokalne inicjatywy społeczne

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zagospodarowanie terenu przy stawach w Podlipiu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Zagospodarowanie terenu przy stawach w Podlipiu”. Zadanie realizowane będzie na podstawie dokumentacji projektowej oraz Zaświadczeń o niewniesieniu sprzeciwu do zgłoszenia zamiaru rozpoczęcia robót budowlanych z dnia 25.02.2025 r. i 19.03.2025 r.
2. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie dwóch pomostów pływających niskoburtowych z kotwiczeniem o wymiarach 3x3 m, wykończonych z deski kompozytowej karbowanej wraz z trapami wejściowymi, zlokalizowanych na dwóch różnych stawach,
2) budowa altany o wymiarach 3x6m, posadowionej na fundamentach, o konstrukcji szkieletowej, drewnianej, posadowionej na stopach fundamentowych, z wykonaniem nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej,
3) wykonanie miejsca na ognisko z kostki granitowej o średnicy paleniska ok. 1,5m,
4) wykonanie dwóch pomostów pływających niskoburtowych z kotwiczeniem o wymiarach 3x24,5m (pomost nr 1) w kształcie litery T i 3x25m (pomost nr 2) w kształcie litery L, wykończonych
z deski kompozytowej karbowanej zlokalizowanych na dwóch różnych stawach, wyposażenie pomostów w trapy wejściowe, zabezpieczenie krawędzi pomostów za pomocą balustrad metalowych z pochwytami – balustrady i pochwyty należy pomalować farbą fluorescencyjną, wielowarstwową, powodująca efekt 3D oraz efekt świecenia w nocy bez konieczności zasilania zewnętrznego, oraz wykonanie zejść z grobli na trapy pomostów z bloków betonowych (schody terenowe),
5) montaż dwóch stojaków rowerowych, umożliwiających przymocowanie jednocześnie po 10 sztuk rowerów każdy,
6) sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej wraz z zgłoszeniem do zasobów geodezyjnych,
7) sporządzenie dokumentacji powykonawczej (2 egz. wersji papierowej oraz 1 egz. wersja elektroniczna w formacie PDF zapisanej na pendrive).
Uwaga 1: Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania budowy ośmiu miejsc parkingowych, ujętych w dokumentacji projektowej.

3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45213353-2 - Roboty instalacyjne w zakresie pomostów do wsiadania dla pasażerów

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

45262300-4 - Betonowanie

45262210-6 - Fundamentowanie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

119 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Symmetria spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252938062

4.3.3.) Ulica: Zgoda 5/8

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-018

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 466170,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00202733/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Trudności związane z dostępnością podstawowego surowca niezbędnego do produkcji pomostów

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wydłużenie czasu niezbędnego na wykonanie robót

5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 466170,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane