remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413345
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413345/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 08:21
Lokalizacja
Biłgoraj, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d9d8e2d-4bf0-42ad-b70e-e023e649c4e3
Identyfikator
9181718845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413345 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3

1.4.2.) Miejscowość: Biłgoraj

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-400

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d9d8e2d-4bf0-42ad-b70e-e023e649c4e3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413345

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00103322

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zadanie 1 Remont cząstkowy ulic i dróg powiatowych położonych na terenie miasta Biłgoraj, gmin: Biłgoraj, Józefów.
– polegający na:
- remoncie cząstkowym nawierzchni mieszanką mineralno- asfaltową na gorąco z frezowaniem, AC 11S 50/70 KR 1-2 – 40 ton;
- remont cząstkowy nawierzchni mieszanką mineralno- asfaltową na gorąco bez obcinania krawędzi, AC11S 50/70 KR 1-2 – 10 ton;
- remoncie cząstkowym nawierzchni emulsją i grysami przy użyciu remontera - 100 ton;
- nakłada wykonana układarką: warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej AC11S 50/70 średnia gr. 5 cm, KR 1-2 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem. Odwóz destruktu na bazę OD nr1 w Biłgoraju. Powierzchnia powyżej 400 m2 –1030 m2;
- regulacja pionowa włazów studni kanalizacyjnych betonem C25/30 – 7 szt.
- frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. śr. 4 cm z odwiezieniem destruktu na bazę obwodu drogowego – 20 m2.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

170 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LACH –POL Sp. z o. o.,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6020146017

4.3.4.) Miejscowość: Golce 63a

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 246258,30 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00169380/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 246258,25 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane