Dostawa wyposażenia środków ochrony indywidualnej dla KWP w Lublinie
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413354
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413354/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:26
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f61f2233-5b43-4251-9cf6-661291aca4f8
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413354 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wyposażenia środków ochrony indywidualnej dla KWP w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430689052
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 73
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-019
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 47 811 53 15
1.4.8.) Numer faksu: 47 811 15 34
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lu.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f61f2233-5b43-4251-9cf6-661291aca4f8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413354
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00252899
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest ze środków UE, realizowanych w ramach projektów z Programu Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027 pn.: „PROTECT” zwiększenie kompetencji Policji państw członkowskich UE w zakresie ochrony miejsc publicznych przed zagrożeniami CBRJW" z Polskiego Programu Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2021-2027.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wyposażenia środków ochrony indywidualnej dla KWP w Lublinie
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia środków ochrony indywidualnej dla policjantów tj. ściereczki do dekontaminacji. 2. Zakres zamówienia oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym - załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz we wzorze umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHT SUPON w Lublinie
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121012916
4.3.3.) Ulica: ul. Przyjacielska 4
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-704
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3192,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00349380/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3192,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |