Zakup i dostawa zapasów magazynowych OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026
Powiat Nyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413357
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413357/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:27
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d0a722c-75f4-4592-bec4-0f991b32da52
- Identyfikator
- 7532132088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły cateringowe jednorazoweSerwetki papierowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413357 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa zapasów magazynowych OLiOC w ramach Programu Ochrony
i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski
1.2.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Piastowska 33
1.4.2.) Miejscowość: Nysa
1.4.3.) Kod pocztowy: 48-300
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.nysa.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d0a722c-75f4-4592-bec4-0f991b32da52
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413357
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00303325
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa zapasów magazynowych OLiOC w ramach Programu Ochrony
i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 3: Zakup jednorazowych zestawów sztućców, jednorazowych kubeczków na napoje ciepłe oraz zimne, jednorazowych talerzyków i miseczek, serwetek.
3.9.) Główny kod CPV: 39222100-5 - Artykuły cateringowe jednorazowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33764000-3 - Serwetki papierowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
1 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE KOGEX Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992402029
4.3.3.) Ulica: Myszkowska 16
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 52-019
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 14145,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00393483/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14145,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |