Dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowej infrastruktury serwerowej, backupu oraz zasilania gwarantowanego
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413360
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413360/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:27
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef646344-dbc3-48a0-8ebd-a376a19cb8fa
- Identyfikator
- 7960101560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413360 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowej infrastruktury serwerowej, backupu oraz zasilania gwarantowanego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Filtrowa 4
1.4.2.) Miejscowość: Radom
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef646344-dbc3-48a0-8ebd-a376a19cb8fa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413360
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00184961
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
NextGenerationEU Krajowy Plan Odbudowy
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa, montaż i uruchomienie kompleksowej infrastruktury serwerowej, backupu oraz zasilania gwarantowanego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa infrastruktura serwerowa, backupowa oraz zasilania gwarantowanego, zaprojektowana z myślą o wysokiej dostępności usług IT, bezpieczeństwie danych oraz możliwości dalszej rozbudowy środowiska. Rozwiązanie bazuje na nowoczesnych technologiach zapewniając stabilną platformę do wirtualizacji i obsługi systemów biznesowych
3.9.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48822000-6 - Serwery komputerowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32428000-9 - Modernizacja sieci
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-194.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Alma S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 632057309
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1160406,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221856/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji projektu oraz sytuacja międzynarodowa związana z konfliktem w Cieśninie Ormuz
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie terminu realizacji umowy do 20 sierpnia 2026r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1160406,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |