remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413404
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413404/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:39
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d9d8e2d-4bf0-42ad-b70e-e023e649c4e3
- Identyfikator
- 9181718845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413404 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d9d8e2d-4bf0-42ad-b70e-e023e649c4e3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413404
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00103322
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
remonty cząstkowe ulic i dróg powiatowych położonych na terenie powiatu biłgorajskiego
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie 3 Remont cząstkowy dróg powiatowych położonych na terenie gmin: Turobin, Goraj, Frampol i Tereszpol,
- polegający na:
- remoncie cząstkowy nawierzchni mieszanką mineralno- asfaltową na gorąco z frezowaniem, AC 11S 50/70 KR1-2 – 50 ton;
- remont nawierzchni emulsją i grysami przy użyciu remontera – 100 ton.
- nakładka wykonana układarką na dr. nr 2911L (jedna lokalizacja): warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-asfaltowej AC11S średnia grub. 5 cm, 50/70, KR 1-2 wraz z oczyszczeniem i skropieniem – 1000 m2.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
170 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Sp. z o. o.,
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082
4.3.4.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 226320 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00169380/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpiła konieczność wykonania dodatkowych prac
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększono ilość poszczególnych elementów robót
5.4.6.) Wartość zmiany: 251011,51
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 251011,51 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |