Modernizacja hali widowiskowo – sportowej w Skawinie

Gmina Skawina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413430
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 08:46
Lokalizacja
Skawina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20378150-bdd1-45ce-a03a-f9f4242dddab
Identyfikator
6791023301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty konstrukcyjneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieTynkowanieRoboty malarskie i szklarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

RE - BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
15 461 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413430 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali widowiskowo – sportowej w Skawinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminaskawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20378150-bdd1-45ce-a03a-f9f4242dddab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja hali widowiskowo – sportowej w Skawinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20378150-bdd1-45ce-a03a-f9f4242dddab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078724/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa i modernizacja hali widowiskowo-sportowej w Skawinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027 Priorytet 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275527

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.IN.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 17725603,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja hali widowiskowo-sportowej, zlokalizowanej na działkach nr 2996/7, 2996/8, 2996/12, 2997/1, 5656/6 przy ul. Konstytucji 3 Maja 4 w Skawinie. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa zadania:
Zadanie 1: Modernizacja hali Olimpijka w Skawinie na potrzeby działalności kulturalnej, obejmuje roboty budowlane w zakresie przebudowy, nadbudowy i rozbudowy istniejącego budynku hali sportowej „Olimpijka” w celu dostosowanie istniejącego obiektu w części objętej zakresem do aktualnych przepisów budowlanych i technicznych oraz potrzeb przyszłego użytkownika wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego oraz przebudowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Skawina.
Zadanie 2: Zwiększenie efektywności energetycznej budynku hali widowiskowo-sportowej w Skawinie (poza Olimpijką). Zadanie realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj” w podziale na 2 części:
Część I obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej,
Część II obejmuje roboty budowlane (z prawem opcji) wraz z zapewnienie Nadzoru Autorskiego.
Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji projektowej dla Zadania 1 zawierającej: Dokumenty formalne, Projekty budowlane, Projekty Techniczne, Projekty Wykonawcze, STWiORB, Przedmiary robót oraz Program Funkcjonalno-użytkowy, Audyt energetyczny budynku dla Zadania 2 stanowiących załączniki do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15461100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22768363,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15461100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RE-Bau Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 351097648

7.3.3) Ulica: Armii Kraków 19

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-150

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15461100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane