Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzce komórek organizacyjnych Sądu Okręgowego w Warszawie.

Sąd Okręgowy w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413447
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413447/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 08:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30510894-dd2f-4197-836f-0730e97a818f
Identyfikator
5272026252
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi przeładunku pojemnikówUsługi przeładunku towarówInne usługi

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413447 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzce komórek organizacyjnych Sądu Okręgowego w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Warszawie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324694

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. "Solidarności" 127

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-898

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@warszawa.so.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.warszawa.so.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30510894-dd2f-4197-836f-0730e97a818f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413447

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185330

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usługi polegającej na przeprowadzce komórek organizacyjnych Sądu Okręgowego w Warszawie.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przeprowadzce wydziałów mających obecnie swoją siedzibę w budynku zlokalizowanym przy ul. Płockiej 5A w Warszawie do budynku zlokalizowanego przy al. „Solidarności” 127 w Warszawie, przeniesienie do innych pomieszczeń wydziałów mających swoją siedzibę w lokalizacji al. Solidarności 127 w Warszawie oraz przeniesienie jednego z wydziałów mieszczącego się w budynku zlokalizowanym przy ul. Płockiej 9 w Warszawie do budynku zlokalizowanego przy ul. Płockiej 5A w Warszawie.

3.9.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

63111000-0 - Usługi przeładunku pojemników

63110000-3 - Usługi przeładunku towarów

98390000-3 - Inne usługi

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PAN WAN DANIEL POPOWSKI

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381950901

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 330193,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00236567/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność przeniesienia kolejnych komórek organizacyjnych mających swoją siedzibą w budynku zlokalizowanym przy ul. Płockiej wobec trwającego w w/w lokalizacji remontu.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony dokonały zmian treści §2 ust. 1 umowy, który otrzymał brzmienie: Przedmiot umowy zostanie zrealizowany w terminie do dnia 31.07.2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 329833,80 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi