Remonty odtworzeniowe, kapitalne, średnie, bieżące i awaryjne na urządzeniach i instalacjach w branży oczyszczania spalin w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
PGE GÓRNICTWO I ENERGETYKA KONWENCJONALNA SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413451
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413451/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 08:53
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfbdd359-df3a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7690502495
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn nieelektrycznych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413451 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Remonty odtworzeniowe, kapitalne, średnie, bieżące i awaryjne na urządzeniach i instalacjach w branży oczyszczania spalin w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE GÓRNICTWO I ENERGETYKA KONWENCJONALNA SPÓŁKA AKCYJNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000560207
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Węglowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agata.jerc@gkpge.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgegiek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - energia elektryczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfbdd359-df3a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413451
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 052-152877
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty odtworzeniowe, kapitalne, średnie, bieżące i awaryjne na urządzeniach i instalacjach w branży oczyszczania spalin w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Celem zadania jest przeprowadzenie remontów odtworzeniowych,
modernizacyjnych, kapitalnych, średnich, bieżących i awaryjnych na urządzeniach
Instalacjach Oczyszczania Spalin w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Rybnik.
Przedmiotowe zamówienie nie jest podzielone na Części.
3.9.) Główny kod CPV: 50531000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn nieelektrycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Flow Control Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6542636124
4.3.3.) Ulica: ul. Pszczyńskiej 106
4.3.4.) Miejscowość: Wyry
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-175
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7112318,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 168-527330
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7112270,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |