Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.
Gmina Wąwolnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413465
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413465/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:00
- Lokalizacja
- Wąwolnica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d7961bb-8628-42e2-9e65-2cd1506e55fc
- Identyfikator
- 7162687309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413465 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąwolnica
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019796
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lubelska 39
1.4.2.) Miejscowość: Wąwolnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 24-160
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wawolnica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wawolnica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d7961bb-8628-42e2-9e65-2cd1506e55fc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413465
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00307789
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r. Część III – Różne artykuły spożywcze. Ilość i zakres określono w Rozdziale 4 SWZ oraz załączniku 2c do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KARO Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7170000988
4.3.4.) Miejscowość: PONIATOWA
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 37567,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00424612/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 31814,03 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |