Remont zabytkowej stodoły przy ul. Dworcowej 1 w Rucianem-Nidzie nr inw. 108/224

Nadleśnictwo Maskulińskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413486
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413486/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 09:08
Lokalizacja
Ruciane-Nida, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b575f9be-9036-4463-89cb-14f45637cc63
Identyfikator
8490004497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznejFundamentowanieRoboty murarskieWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty ciesielskieRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413486 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowej stodoły przy ul. Dworcowej 1 w Rucianem-Nidzie nr inw. 108/224

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Maskulińskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790011291

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Ruciane-Nida

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: maskulinskie@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bialystok.lasy.gov.pl/web/maskulinskie/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_maskulinskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabytkowej stodoły przy ul. Dworcowej 1 w Rucianem-Nidzie nr inw. 108/224

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b575f9be-9036-4463-89cb-14f45637cc63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413486

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00263519/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku zabytkowej stodoły na cele edukacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027; Priorytet nr: FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności; Działanie nr: FENX.01.05 Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury; Tytuł projektu: „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365221

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont zabytkowej stodoły przy ul. Dworcowej 1 w Rucianem-Nidzie nr inw. 108/224, a w szczególności:
1) lewarowanie wraz z zabezpieczeniem konstrukcji budynku,
2) wykonanie nowych fundamentów ,
3) wykonanie cokołu z cegły ceramicznej,
4) wykonanie opaski żwirowej z kamienia płukanego,
5) wymiana elementów konstrukcyjnych więźby dachowej,
6) wymiana elementów poszycia dachowego,
7) wymiana elementów konstrukcyjnych,
8) wymiana deskowania ścian zewnętrznych,
9) montaż nowej stolarki drzwiowej oraz witryny okiennej,
10) montaż orynnowania,
11) wykonanie posadzki z cegły rozbiórkowej,
12) wykonanie przyłącza i zewnętrznej kanalizacji deszczowej,
13) wykonanie instalacji elektrycznej i odgromowej,
14) wykonanie ścieżki z klińca kamiennego.
Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej „SWZ”), specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45262210-6 - Fundamentowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane