„Dostawa sprzętu w ramach realizacji programu Cyberbezpieczny Samorząd”

GMINA WIELOWIEŚ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413498
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413498/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:12
Lokalizacja
Wielowieś, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f43ee9fe-6a1d-4bf5-859f-aa1bddbec05c
Identyfikator
9691572234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweSerwery plikówSerwery komputeroweJednostki prądotwórczeUrządzenia awaryjne i zabezpieczające

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413498 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa sprzętu w ramach realizacji programu Cyberbezpieczny Samorząd”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOWIEŚ

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Wielowieś

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257676

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Główna 1

1.4.2.) Miejscowość: Wielowieś

1.4.3.) Kod pocztowy: 44-187

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.4.7.) Numer telefonu: 517-889-509

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamoweinia@wielowies.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielowies.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f43ee9fe-6a1d-4bf5-859f-aa1bddbec05c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413498

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00284178

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach umowy o powierzenie grantu FERC.02.02-CS.01-001/23/2142/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024 z dnia 9 lipca 2024 r.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dostawa sprzętu w ramach realizacji programu Cyberbezpieczny Samorząd”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa następujących urządzeń:
1.1 zarządzalny przełącznik sieciowy (switch) 16 portowy, gigabitowy – 3 szt.
1.2 zarządzalny przełącznik sieciowy (switch) 24 portowy, gigabitowy – 4 szt.
1.3 sieciowy serwer plików NAS w obudowie RACK, 8GB RAM, 4 dyski SATA – 1 szt.
1.4 serwer A – 1 szt.:
- typ RACK,
- 1 procesor,
- min. 64GB RAM,
- min. 4 dyski SSD o pojemności przynajmniej 480GB z systemem operacyjnym Microsoft Windows Server 2025 Standard;
- 13 szt licencji dostępowych dla użytkowników.
1.5 serwer B – 2 szt.:
- typ RACK, 1 procesor,
- min. 32GB RAM,
- min. 2 dyski SSD o pojemności przynajmniej 480GB z systemem operacyjnym Microsoft Windows Server 2025 Standard;
- 14 szt licencji dostępowych dla użytkowników.
1.6 stacjonarna jednostka prądotwórcza (agregat) o mocy znamionowej nie mniejszej niż 16 kVA i napięciu znamionowym 400/230V z silnikiem wysokoprężnym (Diesel), prądnicą bez szczotkową, elektrycznym systemem rozruchu i systemem sterowania z funkcją automatycznego startu po zaniku napięcia sieci – 1 szt.
1.7 urządzenie awaryjne i zabezpieczające UPS o mocy wyjściowej 10kVA/10kW i czasie podtrzymania dla obciążenia 10kW minimum 20 minut.

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48823000-3 - Serwery plików

48822000-6 - Serwery komputerowe

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NBIT Jarosław Jenczmionka

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312681102

4.3.3.) Ulica: Plebańska 3/8

4.3.4.) Miejscowość: Gliwice

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-100

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 301842,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00315672/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 301842,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy