Zakup 4 szt. samochodów specjalnych - zadaniowych (postępowanie podzielone na 4 części) - Część nr 4: Furgon Brygadowy

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413531
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413531/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-058bc6ad-eaf6-4376-88d1-f5ba01ad9bd4
Identyfikator
5272432041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy specjalnePojazdy z napędem na 4 koła

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413531 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup 4 szt. samochodów specjalnych - zadaniowych (postępowanie podzielone na 4 części) - Część nr 4: Furgon Brygadowy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015716698

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Mszczonowska 4

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-337

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dawid.boron@gaz-system.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gaz-system.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-058bc6ad-eaf6-4376-88d1-f5ba01ad9bd4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413531

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 114913-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup 4 szt. samochodów specjalnych - zadaniowych (postępowanie podzielone na 4 części) - Część nr 4: Furgon Brygadowy

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem Zamówienia jest dostawa 1(słownie: jednego), fabrycznie nowego
samochodu typu Furgon brygadowy typu „Warsztat”, 6 osobowy, z napędem 4x4,
spełniającego przesłanki pojazdu specjalnego w rozumieniu ustawy Prawo o ruchu drogowym
(t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1002) dla Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM
S.A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1d do SWZ - Opis
przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 34114000-9 - Pojazdy specjalne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

450 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mawa-Tech Stasikowski Spółka Jawna

4.3.4.) Miejscowość: Koziegłowy

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 736647,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 406981-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 736647,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Dostawy