Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Jadów oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem
Gmina Jadów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413548
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413548/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:31
- Lokalizacja
- Jadów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-783eb796-13f3-4de1-a77f-a22a8b1ccfe3
- Identyfikator
- 1251334791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
DARIUSZ DENISŁochów, PL · lot 0
228 798 PLNDARIUSZ DENISŁochów, PL · lot 1
359 380,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413548 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Jadów oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jadów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajadow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Jadów oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-783eb796-13f3-4de1-a77f-a22a8b1ccfe3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413548
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022459/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Jadów oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 430000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na dowozie uczniów z miejscowości położonych na terenie Gminy Jadów do niżej wymienionych placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Gminy Jadów oraz odwóz po zajęciach na podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027:- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jadowie
- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Urlach
- Szkoła Podstawowa w Szewnicy
- Szkoła Podstawowa w Myszadłach
Usługa przewozu osób realizowana będzie na trasach obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie z wyznaczonych przystanków do placówek oświatowych na terenie Gminy Jadów i z powrotem we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2026/2027.
Wykonawca zobowiązany jest również zapewnić transport w dni, w które uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z nauki szkolnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bezpieczny i punktualny dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Jadów do:- Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrówku (gmina Klembów) ul. Felińskiego 1,
- Zespołu Szkół im. Wacława Sieroszewskiego w Kozłach 27,
- Zespołu Szkół Specjalnych w Wołominie ul. Miła 22,
- Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego ASQ w Wołominie, Al. Armii Krajowej 133,
- Instytutu Głuchoniemych im. J. Falkowskiego w Warszawie Pl. Trzech Krzyży 4/6.
Przewóz dotyczy wszystkich dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów ZSS w Ostrówku, ZS w Kozłach, ZSS w Wołominie, Instytutu Głuchoniemych w Warszawie, Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego ASQ w Wołominie).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 250000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228798,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228798,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228798,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTHU Dar-Bus Dariusz Denis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240004875
7.3.4) Miejscowość: Łochów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-130
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228798,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2025-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359380,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359380,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359380,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTHU Dar-Bus Dariusz Denis
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240004875
7.3.4) Miejscowość: Łochów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-130
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359380,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |