Modernizacja dachu nad pomieszczeniami sali gimnastycznej i zapleczem basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413556
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:34
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e69c8473-7d62-46a6-9c61-df2dade423c3
- Identyfikator
- 8271493409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413556 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu nad pomieszczeniami sali gimnastycznej i zapleczem basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001098509
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Grunwaldzka 10
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp10.sieradz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp10.sieradz.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu nad pomieszczeniami sali gimnastycznej i zapleczem basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e69c8473-7d62-46a6-9c61-df2dade423c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00465304/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja dachu nad pomieszczeniami sali gimnastycznej i zapleczem basenu w Szkole Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego w Sieradzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIZ-Z.271.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dachu nad pomieszczeniami sali gimnastycznej, szatniami i zapleczem sali gimnastycznej oraz szatniami i zapleczem basenu w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu im. Bolesława Zwolińskiego, zlokalizowanym przy Alei Grunwaldzkiej 10 w Sieradzu.
2. W ramach zamówienia należy wykonać następujące zadania:
- wykonanie nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej na dachach sali gimnastycznej, szatni i zaplecza sali gimnastycznej, szatni i zaplecza basenu,
- naprawa tynków na kominach wentylacyjnych wraz z wykonaniem nowych obróbek z papy i blachy,
- montaż nowych wpustów dachowych wraz z nowym pokryciem w korytach odpływowych,
- czyszczenie odpływów i wpustów na dachu szatni i zaplecza sali gimnastycznej, szatni i zaplecza basenu,
- demontaż i ponowny montaż obróbek blacharskich ogniomurów,
- malowanie rur spustowych sali gimnastycznej,
- utylizacja papy, gruzu oraz elementów metalowych powstałych podczas prac remontowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234229,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288318,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234229,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: U.R.B Remobud Agata Poprawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 827-188-90-76
7.3.3) Ulica: ks. Walerego Pogorzelskiego 2/17
7.3.4) Miejscowość: Sieradz
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234229,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |