RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413561
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413561/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 09:36
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26f079aa-ab8f-4a6d-807a-c128d8c05d5b
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 0
1 686 439,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413561 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 833438188

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialapodlaska@zdw.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,236184,7125f54dac55bf3155160167ab62fb45.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26f079aa-ab8f-4a6d-807a-c128d8c05d5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413561

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098548/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 RDW Biała Podlaska. Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki – Łuków.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346834

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R1.ST.371.13.2026.ks

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1529121,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu:

Remont drogi wojewódzkiej nr 807 na odcinku od km 65+294 do 66+908 w m. Ryżki - Łuków

Zakres robót obejmuje m.in.:
− roboty pomiarowe wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej oraz zarejestrowaniem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej,
− rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży, krawężników i oporników betonowych wraz z ławą betonową, z wywozem poza plac budowy i utylizacją na koszt Wykonawcy materiałów nie przewidzianych do ponownego wbudowania,
− profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
− wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej pod nawierzchnię z betonowej kostki brukowej,
− wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką betonową,
− wykonanie rowków pod krawężniki, obrzeża i oporniki,
− ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
− ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem,
− ustawienie oporników betonowych na ławie betonowej z oporem,
− wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej,
− frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
− roboty ziemne - wykonanie koryta pod konstrukcję poszerzeń oraz utwardzonych poboczy,
− wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej na poszerzeniach,
− wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego otoczonego bitumem na poszerzeniach,
− oczyszczenie i skropienie międzywarstwowe emulsją asfaltową,
− ułożenie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego,
− ułożenie siatek przeciwspękaniowych z tworzywa szklanego na warstwie wyrównawczej,
− ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
− ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
− regulacja pionowa studni telekomunikacyjnych w poboczu,
− wykonanie ulepszenia pobocza,
− wykonanie pobocza gruntowego i skarp,
− uzupełnienie nawierzchni istniejących zjazdów z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
− uzupełnienie istniejącego pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
− przestawienie słupków U-1a i znaków drogowych,
− wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w opisie przedmiotu zamówienia, projekcie czasowej organizacji ruchu, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1686439,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1959937,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1686439,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251746882

7.3.3) Ulica: al. Wojska Polskiego 61a

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1686439,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane