Diagnoza i terapia psychologiczna osób z FASD, prowadzenie grup wsparcia
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413563
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413563/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:37
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e80a5e9f-20f9-43b4-8567-1eb5685d8637
- Identyfikator
- 5861212048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413563 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Diagnoza i terapia psychologiczna osób z FASD, prowadzenie grup wsparcia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002830332
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grabowo 2
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-265
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dz@mopsgdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopsgdynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13495261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Diagnoza i terapia psychologiczna osób z FASD, prowadzenie grup wsparcia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e80a5e9f-20f9-43b4-8567-1eb5685d8637
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413563
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013336/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Diagnoza i terapia psychologiczna osób z FASD, grupy wsparcia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381564
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.FASD.322.263/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46950 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest diagnoza i terapia psychologiczna osób z FASD, prowadzenie grup wsparcia. Zamawiający zleci Wykonawcy maksymalnie 313 godzin świadczenia przedmiotowej usługi (Zamawiający wymaga, aby jedna godzina trwała 60 minut zegarowych).
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do następujących czynności:
1) diagnozy rozwoju psychofizycznego osób z podejrzeniem FASD, zakończonej opinią psychologiczną opartą na badaniach testowych, badaniach poziomu rozwoju ruchowego, funkcji wykonawczych, a także rozwoju społecznego i emocjonalnego,
2) współtworzenie programu działań wspierających rozwój i terapię dziecka ze zdiagnozowanym FASD,
3) praca terapeutyczna z dziećmi z zaburzeniami przywiązania i ich rodzinami w nurcie systemowym,
4) prowadzenia działań o charakterze psychoterapeutycznym pod postacią psychoterapii indywidualnej oraz / lub socjoterapii
5) prowadzenie zajęć o charakterze psychoedukacyjnym dla opiekunów w - grupa wsparcia i grup profesjonalistów, na co dzień zaangażowanych w pomoc osobom z problemem FASD (nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy szkolni),
6) pomoc w procesie akomodacji w środowisku życia osoby z FASD – psychoedukacja opiekunów, nauczycieli, konsultacje.
3. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywać się w Gdyńskim Centrum Diagnozy
i Terapii FASD w Gdyni (81-225) przy ul. Morska 112B/111 w dniach poniedziałek – piątek. Liczba godzin świadczenia przedmiotowej usługi jest uzależniona od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46950 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46950 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46950 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katarzyna Parchem
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871668353
7.3.3) Ulica: Spacerowa 12
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46950 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |