Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie w roku szkolnym 2026/2027.

Gmina Redzikowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413577
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413577/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 09:41
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e45cd54d-291b-4a50-a817-3d02d1e83824
Identyfikator
8391006582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK ADAMSKISłupsk, PL · lot 0
311 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413577 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie w roku szkolnym 2026/2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monikaa@gminaredzikowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e45cd54d-291b-4a50-a817-3d02d1e83824

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413577

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055127/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399808

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Brak możliwości udostępnienia lokalu innemu podmiotowi, pomieszczenie kuchni zostało trwale przystosowane do prowadzenia działalności gastronomicznej przez jednego konkretnego najemcę, który posiada wyłączne prawo do korzystania z pomieszczeń oraz urządzeń do 2035 r. (umowa dzierżawy) oraz poczynił roboty budowlane o charakterze ulepszającym funkcjonowanie kuchni oraz stołówki. Wprowadzenie w to miejsce innego podmiotu lub współdzielenie kuchni jest niemożliwe ze względów sanitarnych (wymogi HACCP) oraz organizacyjnych. Nie ma możliwości wskazania miejsca na wydawkę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przygotowanie i dostarczanie posiłków do Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie w roku szkolnym 2026/2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Gastronomiczna "Adamski" Jacek Adamski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8391277217

7.3.3) Ulica: Szkolna 4

7.3.4) Miejscowość: Redzikowo

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 311850 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi