Sukcesywna dostawa materiałów do utrzymania czystości.

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413552
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413552/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:33
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8e3d3900-1e88-4887-a179-87bacebbe0cf
Identyfikator
6431005873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące i polerująceDetergenty do zmywarekProdukty do pielęgnacji rąkOdświeżacze powietrzaCzęści maszyn czyszczących

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413552 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa materiałów do utrzymania czystości.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272165010

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jana Pawła II 2

1.4.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-100

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.7.) Numer telefonu: 32 73 57 630

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: marek.bogdol@clo.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.clo.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e3d3900-1e88-4887-a179-87bacebbe0cf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413552

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00239705

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa materiałów do utrzymania czystości.

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 7: Środki czyszczące
1. Gotowe do użycia mleczko do czyszczenia z wybielaczem i mikrogranulkami, usuwające zabrudzenia, w tym plamy po pleśni, nie uszkadzające powierzchni czyszczonych sprzętów, zarówno kuchennych, jak i łazienkowych, nadające połysk powierzchniom. Z uwagi na specyfikę mikrobiologiczną szpitala – zawierające aktywny chlor. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 750 ml
Łączna ilość: 75 000 ml.
Ilość: 100 opakowań.
2. Gotowy do użycia płyn do mycia naczyń posiadający zdolność do usuwania tłuszczów, zarówno w ciepłej jak
i w zimnej wodzie. Ze względu na panujący reżim sanitarny i związany z tym wpływ dezynfekcji rąk na kondycję skóry rąk personelu, płyn do mycia musi zawierać substancje (np. witaminy), które mają działanie ochronne
i odżywcze dla skóry rąk. Gęstość nie mniejsza niż 1.025 g/cm³. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 450 gram
Łączna ilość: 60 750 gramów.
Ilość: 135 opakowań.
3. Środek chemiczny w formie żelu do udrażniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Oczyszczający całą powierzchnię syfonów i ścianek rur z zanieczyszczeń, nie niszczący uszczelek i rur. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 000 ml
Łączna ilość: 60 000 ml.
Ilość: 60 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

Umowa dla części nr 8

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 8: Środki czyszczące i polerujące
1. Preparat w płynie do czyszczenia, polerowania i zabezpieczania powierzchni ze stali nierdzewnej. Nadający powierzchni połysk, usuwający odciski palców, plamy i smugi. Zapobiegający powtórnemu osadzaniu się zabrudzeń, nie pozostawiający tłustych powierzchni. Ze względu na specyfikę funkcjonowania szpitala preparat musi zawierać w swym składzie niejonowe środki powierzchniowo czynne. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania z atomizerem 750 ml.
Łączna ilość: 9 000 mililitrów.
Ilość: 12 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 9: Środek do czyszczenia
1. Preparat w płynie do czyszczenia na bazie naturalnego oleju o działaniu natłuszczającym do dokładnego usuwania pozostałości plam z jodu oraz innych barwnych plam po zabiegach operacyjnych (mycie ciała, narzędzi, wyposażenia, powierzchni) oraz po taśmach i substancjach klejących. Bez zawartości alkoholi. Bez zawartości mydła. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne). Wyrób medyczny.
Wielkość opakowania: 500 ml.
Łączna ilość: 5 000 ml.
Ilość: 10 opakowań

3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

Umowa dla części nr 10

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 10: Środki do mycia i czyszczenia powierzchni.
1. Preparat w postaci koncentratu na bazie alkoholu, nadający się do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak: marmur, pcv, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Preparat nie pozostawiający smug i zacieków, posiadający właściwości antystatyczne. Preparat z możliwością mycia za pomocą mopa oraz odpowiedni do maszyny czyszcząco -zbierającej typu TASKI SWINGO 855B posiadanej przez Zamawiającego. Stężenie robocze produktu: 0,5% - 1,5%, wartość pH koncentratu 7,5-9, gęstość: 0,980-0,990 g/ cm³. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 l.
Łączna ilość: 5 litrów
Ilość: 5 opakowań.
2. Preparat w postaci koncentratu na bazie alkoholu, nadający się do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak: marmur, pcv, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Preparat nie pozostawiający smug i zacieków, posiadający właściwości antystatyczne. Preparat z możliwością mycia za pomocą mopa oraz odpowiedni do maszyny czyszcząco -zbierającej typu TASKI SWINGO 855B posiadanej przez Zamawiającego. Stężenie robocze produktu: 0,5% - 1,5%, wartość pH koncentratu 7,5-9, gęstość: 0,980-0,990 g/ cm³. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania 5 l.
Łączna ilość: 25 litrów
Ilość: 5 opakowań.
3. Preparat w postaci koncentratu przeznaczony do odtłuszczania i czyszczenia zabrudzeń z wodoodpornych powierzchni. Wartość pH koncentratu: 12-13, stężenie robocze produktu: 0,5%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 l.
Łączna ilość: 25 litrów
Ilość: 25 opakowań.
4. Preparat w postaci koncentratu przeznaczony do odtłuszczania i czyszczenia uciążliwych zabrudzeń z wodoodpornych powierzchni. Wartość pH koncentratu: 12-13, stężenie robocze produktu: 0,5%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 5 l.
Łączna ilość: 50 litrów.
Ilość: 10 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

Umowa dla części nr 11

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 11: Środki do mycia
1. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze niebieskim (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego), nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych, nie pozostawiający smug, szybko wysychający, nie powodujący uszkodzeń powierzchni (czas przereagowania z powierzchnią do 5 min). zawierający propanol
i kompozycje zapachowe. Z uwagi na jego zastosowanie w bezpośrednim otoczeniu personelu oraz pacjentów preparat neutralny chemicznie. Wartość pH koncentratu: 7-7,6; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Opakowanie z podziałką na butelce, nie więcej niż co 50 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 l.
Łączna ilość: 25 litrów.
Ilość: 25 opakowań.
2. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze niebieskim (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego) , nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych, nie pozostawiający smug, szybko wysychający, nie powodujący uszkodzeń powierzchni (czas przereagowania z powierzchnią do 5 min). zawierający propanol
i kompozycje zapachowe. Z uwagi na jego zastosowanie w bezpośrednim otoczeniu personelu oraz pacjentów preparat neutralny chemicznie. Wartość pH koncentratu: 7-7,6; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane
z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy
i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania 5 l.
Łączna ilość: 25 litrów.
Ilość: 5 opakowań.
3. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze czerwonym (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego) zawierający kwas cytrynowy do codziennego i gruntownego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwający resztki mydła, osady mineralno - wapniowe z powierzchni emaliowych, ceramicznych
i szklanych. Nie powodujący korozji na powierzchni chromowanej i ze stali nierdzewnej. Wartość pH koncentratu: 2,6-3; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Opakowanie z podziałką na butelce, nie więcej niż co 50 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 l.
Łączna ilość: 25 litrów
Ilość: 25 opakowań.
4. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze czerwonym (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego) zawierający kwas cytrynowy do codziennego i gruntownego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Usuwający resztki mydła, osady mineralno - wapniowe z powierzchni emaliowych, ceramicznych
i szklanych. Nie powodujący korozji na powierzchni chromowanej i ze stali nierdzewnej. Wartość pH koncentratu: 2,6-3; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 5 l.
Łączna ilość: 25 litrów.
Ilość: 5 opakowań.
5. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze zielonym (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym), nadający się do wszystkich wodoodpornych podłóg (wykładziny sztuczne PCV, naturalne, posadzki kamienne i ceramiczne) zawierający alkohole oraz kompozycje zapachowe. Ze względu na specyfikę leczonych w szpitalu schorzeń - rany trudno gojące się - preparat zawierający technologię neutralizacji zapachów, niskopieniący, usuwający zanieczyszczenia z mytych powierzchni za pomocą mopa, maszyny czyszcząco zbierającej, szorowarki. Wartość pH koncentratu: 8,4-9; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Opakowanie z podziałką na butelce, nie więcej niż co 50 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1 l.
Łączna ilość: 25 litrów.
Ilość: 25 opakowań.
6. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze zielonym (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym), nadający się do wszystkich wodoodpornych podłóg (wykładziny sztuczne PCV, naturalne, posadzki kamienne i ceramiczne) zawierający alkohole oraz kompozycje zapachowe. Ze względu na specyfikę leczonych w szpitalu schorzeń - rany trudno gojące się - preparat zawierający technologię neutralizacji zapachów, niskopieniący, usuwający zanieczyszczenia z mytych powierzchni za pomocą mopa, maszyny czyszcząco zbierającej, szorowarki. Wartość pH koncentratu: 8,4-9; stężenie robocze nie większe niż 0,5%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 5 l.
Łączna ilość: 25 litrów.
Ilość: 5 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

Umowa dla części nr 14

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 14: Detergenty do zmywarek
1. Kapsułki do zmywarek automatycznych posiadające funkcję usuwania tłuszczu, nabłyszczania, mycia naczyń
w zmywarkach wyposażonych w programy mycia w niskich temperaturach i ochrony zmywarki przed osadzaniem się kamienia.
Ilość: 930 kapsułek
2. Płyn do czyszczenia zmywarek automatycznych w formie gotowego do życia wkładu. Posiadający funkcje usuwania osadu z kamienia i tłuszczu, czyszczenia ukrytych części zmywarki tj. filtrów, ramion spryskiwaczy oraz rur.
Ilość: 12 sztuk
3. Sól do zmywarek automatycznych. Posiadająca funkcje zapobiegania osadzaniu się kamienia: w komorze, na ruchomych elementach i w rurkach zmywarki. Opakowanie szczelnie zamykane chroniące przed wilgocią.
Wielkość opakowania: 1,5 kg
Ilość: 15 kg.
Ilość: 10 opakowań.
4. Preparat do nabłyszczania naczyń do zmywarek automatycznych, z funkcją zapobiegania powstawania zacieków po płukaniu w zmywarce, oraz ochrony szkła i nabłyszczania sztućców.
Wielkość opakowania: 400 ml.
Ilość: 4 000 ml.
Ilość: 10 opakowań
5. Płynny odkamieniacz do urządzeń wykonanych z materiałów kwasoodpornych. Posiadający funkcję usuwania osadów wapiennych. Przeznaczony do ekspresów do kawy, garnków, zwykłych i elektrycznych czajników do gotowania wody, kranów ze stali chromowanej, zlewów, zmywarek do naczyń. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 1000 ml
Ilość: 15 000 ml.
Ilość: 15 opakowań

3.9.) Główny kod CPV: 39831210-1 - Detergenty do zmywarek

Umowa dla części nr 15

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 15: Produkty do pielęgnacji rąk
1. Preparat do mycia rąk i ciała, w postaci płynu, nie zawierający barwników i substancji zapachowych, zapewniający pielęgnację dłoni. Przeznaczony do stosowania w jednostkach ochrony zdrowia. Opakowanie kompatybilne do posiadanego przez Zamawiającego systemu dozowania typu Dermados pozwalający na montaż butelek 500 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 500 ml.
Łączna ilość: 480 000 mililitrów.
Ilość: 960 opakowań
2. Preparat do mycia higienicznego i chirurgicznego rąk, w postaci cieczy nie zawierający barwników i substancji zapachowych, zapewniający nawilżenie i pielęgnację dłoni. Ze względu na reżim epidemiologiczny i związany z tym wpływ dezynfekcji rąk na kondycję skóry rąk personelu, preparat musi zawierać emolienty zapobiegające wysuszaniu skóry. Opakowanie kompatybilne do posiadanego przez Zamawiającego systemu dozowania typu Nexa, pozwalającym na montaż butelek 750 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 750 ml.
Łączna ilość: 675 000 mililitrów.
Ilość: 900 opakowań.
3. Emulsja wody w oleju o działaniu natłuszczającym i ochronnym, ze względu na panujący w szpitalu reżim epidemiologiczny i związany z tym wpływ dezynfekcji rąk na kondycję skóry rąk personelu zawierający substancje ochronne dla skóry rąk np. witaminę E i glicerynę. Opakowanie kompatybilne do posiadanego przez Zamawiającego systemu dozowania typu Dermados, pozwalający na montaż butelek 500 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 500 ml.
Łączna ilość: 45 000 mililitrów
Ilość: 90 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 33741000-6 - Produkty do pielęgnacji rąk

Umowa dla części nr 16

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 16: Odświeżacze powietrza
1. Odświeżacz powietrza, kompatybilny z automatycznym dozownikiem do odświeżaczy powietrza w sprayu
w systemie A1 posiadanym przez Zamawiającego. Wkład w zależności od ustawienia dozownika powinien wystarczyć odpowiednio na 30, 60 lub 90 dni użytkowania, co jest związane z harmonogramem pracy
w pomieszczeniach, w których będzie on stosowany.
Wielkość opakowania: 75 ml.
Łączna ilość: 3 750 ml.
Ilość: 50 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39811100-1 - Odświeżacze powietrza

Umowa dla części nr 17

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 17: Odświeżacze powietrza
1. Odświeżacz powietrza do zastosowania profesjonalnego (chemia profesjonalna). Preparat na bazie mieszanki olejków eterycznych i alkoholu do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (m.in. przykre zapachy związków kadaweryny i putrescyny lub degradacji tkanek, wydobywające się z ran trudno gojących się) Do zastosowania
w pomieszczeniach publicznych i salach zabiegowych szpitala, bez konieczności wietrzenia pomieszczenia po użyciu. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy
i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Opakowanie z atomizerem (umożliwiające wielokrotne uzupełnianie płynu)
Wielkość opakowania: 750 ml.
Łączna ilość: 18 000 ml.
Ilość: 24 opakowania.
2. Odświeżacz powietrza do zastosowania profesjonalnego (chemia profesjonalna). Preparat na bazie mieszanki olejków eterycznych i alkoholu do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (m.in. przykre zapachy związków kadaweryny i putrescyny lub degradacji tkanek, wydobywające się z ran trudno gojących się) Do zastosowania
w pomieszczeniach publicznych i salach zabiegowych szpitala, bez konieczności wietrzenia pomieszczenia po użyciu. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane z materiału odpornego na kontakt z wodą, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz (napisy
i data muszą być trwałe/nieścieralne).
Wielkość opakowania: 5 l.
Ilość: 25 litrów.
Ilość: 5 opakowań.

3.9.) Główny kod CPV: 39811100-1 - Odświeżacze powietrza

Umowa dla części nr 22

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 22: Części maszyn czyszczących
1. Uchwyt do mocowania padów czyszczących o średnicy 50 cm. Kompatybilny z maszyną posiadaną przez Zamawiającego Taski Swingo 855B. Wymiary: Średnica 50 cm.
Ilość: 1 sztuka.

3.9.) Główny kod CPV: 42972000-0 - Części maszyn czyszczących

Umowa dla części nr 23

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Pakiet 23: Pad
1. Pad polerujący biały, posiadający otwór centralny o średnicy 8,5 cm (+/- 0,5 cm). Kompatybilny z maszyną posiadaną przez Zamawiającego Taski Ergodisc 1200. Wymiary: grubość 2,5 cm (+/- 0,5 cm), średnica 50 cm (+/- 1 cm)
Ilość: 5 sztuk.

3.9.) Główny kod CPV: 42972000-0 - Części maszyn czyszczących

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "HENRY KRUSE" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8941022653

4.3.3.) Ulica: Kolejowa 3

4.3.4.) Miejscowość: Bielany Wrocławskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 55-040

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2609,08 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00377310/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wyczerpanie asortymentu

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana dotyczy Pakietu 7 poz. nr 1, Pakietu 10 poz. 4 oraz Pakietu 11 poz. 4.

5.4.6.) Wartość zmiany: 1240,87

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 56484,64 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Aneks 2 - zapisy dotyczące KSeF
Aneks 3 - omyłka pisarska w nr załącznika
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy