Dostawa mięsa i wędlin do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.

Gmina Wąwolnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413553
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413553/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:34
Lokalizacja
Wąwolnica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d48b69d-b2ec-4685-b6de-0f456bc307db
Identyfikator
7162687309
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413553 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mięsa i wędlin do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąwolnica

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019796

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Lubelska 39

1.4.2.) Miejscowość: Wąwolnica

1.4.3.) Kod pocztowy: 24-160

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wawolnica.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wawolnica.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d48b69d-b2ec-4685-b6de-0f456bc307db

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413553

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00329435

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa mięsa i wędlin do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r. do 31 lipca 2026 r.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa i wędlin do stołówki szkolnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wąwolnicy w okresie od 1 września 2025 r do 31 lipca 2026 r.
Szczegółowy zakres dostawy został wymieniony w formularzu cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2f.

3.9.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Publimar Marek Pińkowski sp.k oddział Puławy

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122306086

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 54981,15 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00424735/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44841,77 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy