Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
POLITECHNIKA LUBELSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413566
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413566/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:38
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0bc12a47-3b1a-43bd-b0e4-925a6e752b0c
- Identyfikator
- 7120104651
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyRęczniki papierowe do rąkPapier toaletowy
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413566 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-618
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 81 538 46 33
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.borkowska@pollub.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0bc12a47-3b1a-43bd-b0e4-925a6e752b0c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413566
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00309720
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części
Część 3: Ręczniki papierowe i papier toaletowy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ dla części 1-5.
3.9.) Główny kod CPV: 33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
33761000-2 - Papier toaletowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asili Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133103300
4.3.3.) Ulica: Smugi 68G
4.3.4.) Miejscowość: Jastków
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-002
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 242968,92 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00399884/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 78364,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
W dniu 12.02.2026 Politechnika Lubelska odstąpiła od Umowy BZP/92/2025 ze względu zwłokę w realizowaniu przez Wykonawcę dostaw jednostkowych w stosunku do terminu określonego w § 3 ust. 3 Umowy| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |