Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasto Chełmno
Gmina Miasto Chełmno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413578/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:41
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2bff489-d3b6-4bc3-a257-9dce30544421
- Identyfikator
- 8751003167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413578 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasto Chełmno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Chełmno
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118483
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.4.2.) Miejscowość: Chełmno
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: parkingi@chelmno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chelmno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2bff489-d3b6-4bc3-a257-9dce30544421
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413578
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00589822
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach Inwestycji A1.3.1 „Wdrożenie reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego” z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasto Chełmno
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Miasto Chełmno” w ramach Inwestycji A1.3.1 „Wdrożenie reformy planowania i zagospodarowania przestrzennego” z
Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
2. Na przedmiot zamówienia składa się opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Miasto Chełmno wraz z niezbędnymi
załącznikami i dokumentacją planistyczną w zakresie określonym w uchwale Nr VIII/41/2024 Rady Miasta Chełmna z dnia
30 października 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Miasto Chełmno, oraz
przeprowadzenie procedury planistycznej związanej z opracowaniem a następnie zatwierdzeniem planu ogólnego przez
Radę Miasta Chełmna.
3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Geoecom Jakub Makarewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9532286622
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 221400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00122986/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wniosek wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedlużenie terminu wykonania umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wniosek wykonawcy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie terminu wykonania
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 221400,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |