„Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie, w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.”
Gmina Ostrów Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413587
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:45
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7344fa0d-8eb2-4f6a-8f94-eb1c3468dd85
- Identyfikator
- 6222364645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
'CALISIA BUS & TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 0
123 704,15 PLN'CALISIA BUS & TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 1
176 344,3 PLN'CALISIA BUS & TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 2
202 662,35 PLN'CALISIA BUS & TRUCK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorek, PL · lot 3
114 303,4 PLNKAMIL KAWALERRososzyca, PL · lot 4
108 287,32 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413587 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie, w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrów Wielkopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855498
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gimnazjalna 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627346200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ostrowwielkopolski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowwielkopolski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=1ad8fe56-7f78-40e0-960f-7d1e86c7afcd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie, w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7344fa0d-8eb2-4f6a-8f94-eb1c3468dd85
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043509/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Dowozy uczniów do Szkół Podstawowych i Przedszkoli, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347110
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK-PZ.271.1.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 789365,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegającą na bezpiecznymi punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski do szkół
i przedszkoli oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2026/2027 r.
Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 1- Dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Daniszynie, w tym odwóz do miejsca zamieszkania.
Dowóz uczniów w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Daniszynie, w tym Szkoły Podstawowej w Daniszynie i Publicznego Przedszkola w Daniszynie oraz odwóz do miejsca zamieszkania po zakończeniu zajęć szkolnych na trasie – wg załącznika nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia.
Liczba uczniów do przewiezienia: 52 osoby każda trasa.
Przewozy realizowane jednym autokarem (dowozy - 2 kursy, odwozy - 3 kursy: wtorek, piątek, oraz 2 kursy: poniedziałek, środa, czwartek)
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: min. 28 osób
2) Realizacja przewozów okazjonalnych w dniach innych niż dni nauki szkolnej (rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne, przewozy uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez Zamawiającego itp.), których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3) Dowóz i odwóz uczniów należy zapewnić w dni nauki szkolnej przewidziane
organizacją roku szkolnego, począwszy od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. (188 usługo/dni).
W przypadku zmian w organizacji roku szkolnego zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania dowozu w danym dniu o czym powiadomi wykonawcę na 5 dni przed przewidywaną zmianą.
Harmonogramy dowozów – rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w przypadku zmian organizacyjnych pracy szkoły.
Szczegółowe harmonogramy przejazdu na trasie stanowią załączniki Nr 9-13 na poszczególne dni tygodnia: poniedziałek – piątek.
4) Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymagania techniczne określone w przepisach:
- ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób,
- ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem.
Kierowcy obsługujący autobusy winni znać trasę przejazdu i przystanków, a rotacja kierowców jest niewskazana.
5) Zamawiający zapewnia opiekę nad dowozem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 124097,41 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegającą na bezpiecznymi punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski do szkół
i przedszkoli oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2026/2027 r.
Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 2- Dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczurach, w tym odwóz do miejsca zamieszkania.
Dowóz uczniów w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczurach, w tym Szkoły Podstawowej im. J. Lipskiego w Szczurach oraz Publicznego Przedszkola w Biniewie oraz odwóz do miejsca zamieszkania po zakończeniu zajęć szkolnych na trasie – wg załącznika nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
DOWOZY realizowane w dwóch trasach – dwoma autokarami:
1.Autokar I -Liczba uczniów do przewiezienia: 48 osób jedna trasa.
2.Autokar II -Liczba uczniów do przewiezienia: 38 osób jedna trasa.
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: min.20 osób /1 autokar/.
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: min. 10 osób /2 autokar/.
ODWOZY realizowane jednym autokarem – na dwóch trasach
Liczba uczniów do przewiezienia: do 46 osób każda trasa.
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: min. 20 osób
2) Realizacja przewozów okazjonalnych w dniach innych niż dni nauki szkolnej (rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne, przewozy uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez Zamawiającego itp.), których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3) Dowóz i odwóz uczniów należy zapewnić w dni nauki szkolnej przewidziane
organizacją roku szkolnego, począwszy od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
(188 usługo/dni).
W przypadku zmian w organizacji roku szkolnego zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania dowozu w danym dniu o czym powiadomi wykonawcę na 5 dni przed przewidywaną zmianą.
Harmonogramy dowozów – rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w przypadku zmian organizacyjnych pracy szkoły.
Szczegółowe harmonogramy przejazdu na trasie stanowią załączniki Nr 9-13 na poszczególne dni tygodnia: poniedziałek – piątek.
4) Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi
wymagania techniczne określone w przepisach:
- ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób,
- ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem.
Kierowcy obsługujący autobusy winni znać trasę przejazdu i przystanków, a rotacja kierowców jest niewskazana.
5) Zamawiający zapewnia opiekę nad dowozem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 218785,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegającą na bezpiecznym
i punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski do szkół
i przedszkoli oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2026/2027 r.
Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 3- Dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobótce, w tym odwóz do miejsca zamieszkania.
Dowóz uczniów w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobótce, w tym Szkoły Podstawowej w Sobótce oraz Publicznego Przedszkola w Sobótce; odwóz do miejsca zamieszkania po zakończeniu zajęć szkolnych na trasie – wg załącznika nr 11 do specyfikacji warunków zamówienia.
DOWOZY realizowane w dwóch trasach – autokarem i busem szkolnym:
1.Autokar I
Liczba uczniów do przewiezienia: 52 osób na trasie; w tym: 52 miejsca siedzące z automatycznie otwieranymi drzwiami.
Przewozy realizowane – jednym autokarem – (4 kursy- dowozy, 4 kursy- odwozy)
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: min.38 osób.
2.Bus szkolny II
Liczba uczniów do przewiezienia: 17 osób na trasach
Przewozy realizowane – jednym busem szkolnym – (2 kursy- dowozy, 2 kursy- odwozy)
Miejsca siedzące dla: 17 osób
2) Realizacja przewozów okazjonalnych w dniach innych niż dni nauki szkolnej (rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne, przewozy uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez Zamawiającego itp.), których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3) Dowóz i odwóz uczniów należy zapewnić w dni nauki szkolnej przewidziane
organizacją roku szkolnego, począwszy od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
(188 usługo/dni).
W przypadku zmian w organizacji roku szkolnego zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania dowozu w danym dniu o czym powiadomi wykonawcę na 5 dni przed przewidywaną zmianą.
Harmonogramy dowozów – rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w przypadku zmian organizacyjnych pracy szkoły.
Szczegółowe harmonogramy przejazdu na trasie stanowią załączniki Nr 9-13 na poszczególne dni tygodnia: poniedziałek – piątek.
4) Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi
wymagania techniczne określone w przepisach:
- ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób,
- ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem.
Kierowcy obsługujący autobusy winni znać trasę przejazdu i przystanków, a rotacja kierowców jest niewskazana.
5) Zamawiający zapewnia opiekę nad dowozem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 225391,11 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegającą na bezpiecznymi punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski do szkół
i przedszkoli oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2026/2027 r.
Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 4- Dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lewkowie oraz odwóz do miejsca zamieszkania.
Dowóz uczniów w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w tym oraz odwóz do miejsca zamieszkania po zakończeniu zajęć szkolnych na trasie – wg załącznika nr 12 do specyfikacji warunków zamówienia.
Liczba uczniów do przewiezienia: 50 osób jedna trasa.
Przewozy realizowane jednym autokarem (1 kurs- dowozy, 2 kursy- odwozy)
Miejsca siedzące dla dzieci klas 1-3: min. 29 osób.
2) Realizacja przewozów okazjonalnych w dniach innych niż dni nauki szkolnej (rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne, przewozy uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez Zamawiającego itp.), których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3) Dowóz i odwóz uczniów należy zapewnić w dni nauki szkolnej przewidziane
organizacją roku szkolnego, począwszy od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
(188 usługo/dni).
W przypadku zmian w organizacji roku szkolnego zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania dowozu w danym dniu o czym powiadomi wykonawcę na 5 dni przed przewidywaną zmianą.
Harmonogramy dowozów – rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w przypadku zmian organizacyjnych pracy szkoły.
Szczegółowe harmonogramy przejazdu na trasie stanowią załączniki Nr 9-13 na poszczególne dni tygodnia: poniedziałek – piątek.
4) Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi
wymagania techniczne określone w przepisach:
- ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób,
- ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem.
Kierowcy obsługujący autobusy winni znać trasę przejazdu i przystanków, a rotacja kierowców jest niewskazana.
5) Zamawiający zapewnia opiekę nad dowozem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 112143,74 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegającą na bezpiecznymi punktualnym dowozie uczniów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski do szkół
i przedszkoli oraz ich powrót do domu w czasie roku szkolnego 2026/2027 r.
Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 5- Dowóz uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wtórku oraz odwóz do miejsca zamieszkania.
Dowóz uczniów w okresie od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wtórku oraz odwóz do miejsca zamieszkania po zakończeniu zajęć szkolnych na trasie – wg załącznika nr 13 do specyfikacji warunków zamówienia.
Liczba uczniów do przewiezienia: 50 osób
Przewozy realizowane jednym autokarem (dowozy - 1 kurs-, odwozy - 2 kursy- jeden kurs od pn.-pt. i jeden kurs 2 dni w tygodniu- wtorek i środa)
Miejsca siedzące dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3: 30 osób.
2) Realizacja przewozów okazjonalnych w dniach innych niż dni nauki szkolnej (rekolekcje, odpracowania dni nauki w innych terminach, święta szkolne, przewozy uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez Zamawiającego itp.), których konieczność realizacji wynika z organizacji pracy placówek oświatowych oraz organizacji roku szkolnego – wg rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym.
3) Dowóz i odwóz uczniów należy zapewnić w dni nauki szkolnej przewidziane
organizacją roku szkolnego, począwszy od 01 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
(188 usługo/dni).
W przypadku zmian w organizacji roku szkolnego zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania dowozu w danym dniu o czym powiadomi wykonawcę na 5 dni przed przewidywaną zmianą.
Harmonogramy dowozów – rozkłady jazdy mogą ulec zmianie w przypadku zmian organizacyjnych pracy szkoły.
Szczegółowe harmonogramy przejazdu na trasie stanowią załączniki Nr 9-13 na poszczególne dni tygodnia: poniedziałek – piątek.
4) Przewozy dzieci odbywać się mogą wyłącznie środkami transportu spełniającymi
wymagania techniczne określone w przepisach:
- ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) i innych przepisach związanych z przewozem osób,
- ustawy z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 z późn. zm.).
Wykonawca musi zapewnić uczniom bezpieczny przewóz tzn. odpowiednie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Wykonawca ubezpiecza autobusy i pasażerów od wszelkich szkód powstałych podczas przewozu i pozostających w związku z przewozem.
Kierowcy obsługujący autobusy winni znać trasę przejazdu i przystanków, a rotacja kierowców jest niewskazana.
5) Zamawiający zapewnia opiekę nad dowozem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 108947,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123704,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140059,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123704,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680973254
7.3.3) Ulica: Polna 38
7.3.4) Miejscowość: Borek
7.3.5) Kod pocztowy: 62-872
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123704,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176344,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197399,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176344,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680973254
7.3.3) Ulica: ul. Polna 38
7.3.4) Miejscowość: Borek
7.3.5) Kod pocztowy: 62-872
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176344,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 202662,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 216012,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 202662,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680973254
7.3.3) Ulica: ul. Polna 38
7.3.4) Miejscowość: Borek
7.3.5) Kod pocztowy: 62-872
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202662,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114303,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159800,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114303,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680973254
7.3.3) Ulica: Polna 38
7.3.4) Miejscowość: Borek
7.3.5) Kod pocztowy: 62-872
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114303,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108287,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108287,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108287,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOLA KAMIL KAWALER
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222577950
7.3.3) Ulica: Ostrowska 17
7.3.4) Miejscowość: Rososzyca
7.3.5) Kod pocztowy: 63-405
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108287,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż w ogłoszeniu o zamówieniu z dnia 16.07.2026 r., na skutek oczywistej omyłki pisarskiej, wskazano nieaktualny numer planu postępowań z poprzedniego roku. Przedmiotowe postępowanie zostało prawidłowo ujęte w Planie postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026 w dniu 12.01.2026 r. pod numerem 2026/BZP 00024134/01/P, pozycja 1.3.2. Niniejszy wpis służy sprostowaniu i ujednoliceniu danych teleinformatycznych.| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |