WZPiFP-63-26 „KPP w Brodnicy ul. Zamkowa 13 – termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące ” w formule zaprojektuj i wybuduj

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413610
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 09:50
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c78e47e7-a1a9-4550-b83b-7add1a6a9b8f
Identyfikator
5540312993
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówBetonowanieRoboty murarskie i muroweWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty elewacyjneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413610 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WZPiFP-63-26 „KPP w Brodnicy ul. Zamkowa 13 – termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące ” w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-090

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 477511631

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c78e47e7-a1a9-4550-b83b-7add1a6a9b8f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WZPiFP-63-26 „KPP w Brodnicy ul. Zamkowa 13 – termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące ” w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c78e47e7-a1a9-4550-b83b-7add1a6a9b8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079910/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 KPP Brodnica ul. Zamkowa 13 - termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące w formule zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337410

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZPiFP-63-26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP w Brodnicy ul. Zamkowa 13 – termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące ” polegające m.in. poprawie efektywności energetycznej i modernizacja w tym rozbudowa i przebudowa budynku Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy oraz budowa wolnostojącego, strunobetonowego masztu antenowego o wysokości do 40 m.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług architektonicznych oraz robót budowlanych w szczególności: roboty ziemne, roboty budowlane w zakresie budynków, betonowanie , roboty murarskie, konstrukcje stalowe, wykonywanie pokryć dachowych, roboty izolacyjne, izolacja cieplna , roboty elewacyjne, tynkowanie, roboty w zakresie stolarki budowlanej, pokrywanie podłóg i ścian, roboty malarskie i szklarskie, roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, roboty remontowe i renowacyjne, roboty instalacyjne elektryczne, roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, roboty w zakresie instalacji światłowodowych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, instalowanie centralnego ogrzewania, instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz montażu słupów żelbetowych i strunobetonowych , roboty rozbiórkowe, roboty w zakresie różnych nawierzchni

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w formule zaprojektuj i wybuduj pn.: „KPP w Brodnicy ul. Zamkowa 13 – termomodernizacja budynku + roboty towarzyszące ” szczegółowo opisanym przez Zamawiającego w:
1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną spośród ofert nie podlegających odrzuceniu tj. oferta wykonawcy: SOAR Sp. z o.o., 86-120 Pruszcz, z ceną ofertową wynoszącą 13 470 000,00 zł, przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 12 850 959,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13470000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14899000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane