Z i D serwerów obliczeniowych ARM64, x86-64 z akceleratorami graficznymi GPU oraz licencji do wirtualizacji dostępu do serwera dla pn. „Krajowe lab. sieci i usług 5G wraz z otoczeniem” z prawem opcji
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413598
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413598/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69c9ae48-b4aa-48dd-a614-dc587ff29211
- Identyfikator
- 5250005834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413598 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Z i D serwerów obliczeniowych ARM64, x86-64 z akceleratorami graficznymi GPU oraz licencji do wirtualizacji dostępu do serwera dla pn. „Krajowe lab. sieci i usług 5G wraz z otoczeniem” z prawem opcji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.ignaczak@pw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69c9ae48-b4aa-48dd-a614-dc587ff29211
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413598
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 161650-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr KPOD.01.18-IW.03-0009/24 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Odbudowy i Zwiększania Odporności i Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja A2.4.1 Inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego, pt. "Krajowe Laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem"
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Z i D serwerów obliczeniowych ARM64, x86-64 z akceleratorami graficznymi GPU oraz licencji do wirtualizacji dostępu do serwera dla pn. „Krajowe lab. sieci i usług 5G wraz z otoczeniem” z prawem opcji
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw licencji do wirtualizacji dostępu do usług i zdalnego pulpitu systemu Windows Server 2025 Datacenter (w wersji EDU) – 12 zestawów.
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
14 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gigaserwer Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 364243485
4.3.3.) Ulica: Podole 60
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-394
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3394,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 434468-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3394,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |