Remont mostu drogowego w Czadrowie dz. nr95/1, 375 nad rzeką Zadrna.
Gmina Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413602
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413602/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 09:48
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf48434e-d63c-44f6-bb7d-dd94e946b72c
- Identyfikator
- 6140102873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413602 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont mostu drogowego w Czadrowie dz. nr95/1, 375 nad rzeką Zadrna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 75-610-6292
1.4.8.) Numer faksu: 75-744-2857
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf48434e-d63c-44f6-bb7d-dd94e946b72c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413602
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00221172
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont mostu drogowego w Czadrowie dz. nr95/1, 375 nad rzeką Zadrna.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane (branży mostowej i konstrukcyjnej) polegające na remoncie mostu (obiektu inżynieryjnego) zlokalizowanego we wsi Czadrów dz. 95/1, w ciągu drogi wewnętrznej stanowiącej własność Gminy Kamienna Góra, a także realizacja przez Wykonawcę innych czynności i obowiązków określonych w niniejszej SWZ, a także w umowie zawartej w wyniku postępowania i w załącznikach stanowiących integralną część tej umowy. Projektowany remont mostu nie wprowadza zmian w obecnym zagospodarowaniu działki.
Dane techniczne i geometryczne obiektu mostowego do realizacji:
- ilość przęseł n = 1
- nośność mostu 30 t (300 kN)
- rozpiętość teoretyczna Lt = 8,50 m
- długość mostu L = 8,83 m
- światło poziome Lo = 7,58m
- światło pionowe Ho = 1,90 m
- poręcze mostowe hp = 1,12 m
- szerokość jezdni Bj = 3,70m
- szerokość jezdni w licu barier Bp = 4,70 m
- szerokość całkowita mostu Bc = 5,34 m
- wysokość konstrukcyjna hk = 0,40 - 0,42 m
- powierzchnia mostu 46,96 m2
- jezdnia asfaltowa mostu 32,56 m2
- powierzchnia remontowanych dojazdów 211,62 m2
3.9.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe"COM-D"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9650001773
4.3.3.) Ulica: Poniatowskiego 25
4.3.4.) Miejscowość: Jawor
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-400
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 644741,35 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00292341/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wykonanie robót dodatkowych / zamiennych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana zakresu podstawowego w następujący sposób:
1) w miejsce robót przewidujących wzmocnienie przyczółka i jego fundamentów wprowadza się prace polegające na demontażu istniejących niekompletnych (uszkodzonych) przyczółków, i wykonaniu ich pełnego remontu (odtworzenia), w tym odtworzenie fundamentów betonowych z odpowiednim zbrojeniem konstrukcji (zgodnie z rysunkiem zamiennym).
5.4.6.) Wartość zmiany: 20298,09
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 665039,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |