Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie

Gmina Gielniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413605
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413605/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:49
Lokalizacja
Gielniów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2172724-7e1a-4351-bdb2-9224f638ea3e
Identyfikator
6010073788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413605 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gielniów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223630

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 75

1.4.2.) Miejscowość: Gielniów

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-434

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.4.7.) Numer telefonu: gmina@gminagielniow.pl

1.4.8.) Numer faksu: gmina@gminagielniow.pl

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminagielniow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2172724-7e1a-4351-bdb2-9224f638ea3e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413605

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00307703

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gielniowie w roku szkolnym 2025/2026 zgodnie z załącznikiem cenowym., Część 6: Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb. Formularz asortymentowo-cenowe zawierają wykaz asortymentu i ilości produktów spożywczych, które stanowią przewidywane zapotrzebowanie na okres trwania umowy stanowi załącznik nr 1.6. do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): JB FRERES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387510652

4.3.3.) Ulica: STASZICA 10/14

4.3.4.) Miejscowość: DRZEWICA

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-340

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 10197,18 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00372998/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9805,83 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy