Remont mostu w Krzeszówku dz. nr 199 nad rzeką Zadrna

Gmina Kamienna Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413621
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413621/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 09:54
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b035a80-06b5-4ff6-9a80-60a9d42c8bd7
Identyfikator
6140102873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413621 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont mostu w Krzeszówku dz. nr 199 nad rzeką Zadrna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamienna Góra

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821322

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 10

1.4.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 756106292

1.4.8.) Numer faksu: 757442857

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakg.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakamiennagora.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b035a80-06b5-4ff6-9a80-60a9d42c8bd7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413621

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00220102

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont mostu w Krzeszówku dz. nr 199 nad rzeką Zadrna

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane (branży mostowej i konstrukcyjnej) polegające na remoncie mostu (obiektu inżynieryjnego) zlokalizowanego we wsi Krzeszówek, w ciągu drogi wewnętrznej stanowiącej własność Gminy Kamienna Góra, a także realizacja przez Wykonawcę innych czynności i obowiązków określonych w niniejszej SWZ, a także w umowie zawartej w wyniku postępowania i w załącznikach stanowiących integralną część tej umowy. Projektowany remont mostu nie wprowadza zmian w obecnym zagospodarowaniu działki.
Dane techniczne i geometryczne obiektu mostowego do realizacji:
- ilość przęseł n = 1
- nośność mostu 30 t
- rozpiętość teoretyczna Lt = 7,45 m
- długość mostu L = 7,80 m
- światło poziome Lo = 6,55 m
- światło pionowe Ho = 1,36 m
- poręcze mostowe hp = 1,12 m
- szerokość jezdni Bj = 3,00 m
- szerokość jezdni w licu barier Bp = 4,00 m
- szerokość całkowita mostu Bc = 4,64 m
- wysokość konstrukcyjna hk = 0,40 - 0,42 m
- powierzchnia mostu 34,96 m2

3.9.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółka Cywilna Waldemar Przybyt, Mirosław Piechota

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Spółka Cywilna Waldemar Przybyt, Mirosław Piechota

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141012379

4.3.3.) Ulica: Gorzeszów 30

4.3.4.) Miejscowość: Krzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-405

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 355750,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00292405/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wykonanie robót dodatkowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana zakresu podstawowego w następujący sposób:
1) roboty przewidujące wykonanie rygli żelbetowych w ścianach murowanych przyczółków oraz płyty żelbetowej pomostu należy wykonać w zakresie zwiększonym stosownie do faktycznej grubości ścian odkrytych przyczółków obiektu mostowego tj.: wydłużyć długość rygli (z 0,45 do 1,10 m) oraz długość płyty żelbetowej pomostu (z 7,8 m do 8,8 m).

5.4.6.) Wartość zmiany: 12618,29

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 368368,29 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane