Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413630
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413630/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 09:56
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc
Identyfikator
8171750893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OpatrunkiProdukty lecznicze dla dermatologii

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413630 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żeromskiego 22

1.4.2.) Miejscowość: Mielec

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 177800146

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecc055af-9095-41ae-bb2d-f87ab6f819dc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413630

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S 26/2025 nr 80928-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych do Apteki Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Umowa dla części nr 33

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia w Grupie 33 jest sprzedaż i dostawa preparatów
specjalistycznych do leczenia ran trudnogojących, w tym: L.p. Nazwa międzynarodowa J.m.
Ilość 1 Sterylny opatrunek specjalistyczny, żelujący. Wykonany z alkoholu poliwinylowego
(PVA) z siarczanem srebra. Działanie bójcze już po 30 min. do 7 dni. Do ran powierzchownych
i głębokich z wysiękiem od średniego do dużego. Wykazujący wysoką absorbcję i retencję.
Transferujący wysięk do opatrunku chłonnego. Wysoce elastyczny po zżelowaniu. Możliwość
docinania. Zapobiega tworzeniu się biofilmu w ranie- badanie in vivo, rozmiar 2 x 45 cm szt
120 2 Sterylny opatrunek specjalistyczny, żelujący. Wykonany z alkoholu poliwinylowego
(PVA) z siarczanem srebra. Działanie bójcze już po 30 min. do 7 dni. Do ran powierzchownych
i głębokich z wysiękiem od średniego do dużego. Wykazujący wysoką absorbcję i retencję.
Transferujący wysięk do opatrunku chłonnego. Wysoce elastyczny po zżelowaniu. Możliwość
docinania. Zapobiega tworzeniu się biofilmu w ranie- badanie in vivo, rozmiar 10 x 10 szt 120
3 Sterylny, 3- warstwowy opatrunek specjalistyczny. Paro i gazoprzepuszczalny. Opatrunek
wykonany z pianki poliuretanowej,w zewnętrznej warstwie opatrunku- film poliuretanowy, w
warstwie kontaktowej - silikon, rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni opatrunku.
Możliwość docinania do wybranego kształtu i rozmiaru. Możliwość łączenia z preparatami
stosowanymi miejscowo. Do ran suchych lub z małym wysiękiem. Możliwość łączenia z
kopresjoterapią, rozmiar 12,5 x 12,5 cm szt 165 4 Sterylny, 3- warstwowy opatrunek
specjalistyczny. Paro i gazoprzepuszczalny. Opatrunek wykonany z pianki poliuretanowej,w
zewnętrznej warstwie opatrunku- film poliuretanowy ,w warstwie kontaktowej - silikon, rozmieszczony równomiernie na całej powierzchni opatrunku. Możliwość docinania do
wybranego kształtu i rozmiaru. Do ran z wysiękiem małym do średniego. Możliwość łączenia z
preparatami stosowanymi miejscowo oraz kopresjoterapią. Dedykowany na piętę lub łokieć.
rozmiar 13 x 21 cm szt 150 5 Opatrunek piankowy trójwarstwowy z siarczanem srebra, o
działaniu antybakteryjnym, zmniejsza stopień zanieczyszczenia biologicznego rany, do ran i
oparzeń z małym i średnim wysiękiem, do leczenia owrzodzeń kończyn dolnych i stóp,
odleżyn oraz oparzeń niepełnej grubości skóry, zawiera silikonową warstwę kontaktową, która
zmniejsza ból podczas zmiany opatrunku, zawiera węgiel aktywowany, który niweluje przykre
zapachy, rozmiar 12,5 x 12,5 cm szt 240 6 Opatrunek piankowy trójwarstwowy z siarczanem
srebra, o działaniu antybakteryjnym, zmniejsza stopień zanieczyszczenia biologicznego rany,
do ran i oparzeń z małym i średnim wysiękiem, do leczenia owrzodzeń kończyn dolnych i stóp,
odleżyn oraz oparzeń niepełnej grubości skóry, zawiera silikonową warstwę kontaktową, która
zmniejsza ból podczas zmiany opatrunku, zawiera węgiel aktywowany, który niweluje przykre zapachy, rozmiar 17,5 x 17,5 cm op. a 5 szt. szt 165

3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33631000-2 - Produkty lecznicze dla dermatologii

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-06-05 do 2026-08-05

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5422588828

4.3.3.) Ulica: ul. Okopowa 58/72

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 01-042

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 20325,98 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U.S.: 126/2025 435822-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Niewykorzystanie wartości umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05.08.2026r, nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16772,37 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy