Remont drogi gminnej (ul. Długosza) na dz. nr 470/2, 395 w m. Legnickie Pole II

GMINA LEGNICKIE POLE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413667
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 10:06
Lokalizacja
Legnickie Pole, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2d503cf-438d-45f8-9ccc-211a8a73b1f5
Identyfikator
6911276075
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413667 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej (ul. Długosza) na dz. nr 470/2, 395 w m. Legnickie Pole II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA LEGNICKIE POLE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klasztorna 20

1.5.2.) Miejscowość: Legnickie Pole

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-241

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@legnickiepole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2d503cf-438d-45f8-9ccc-211a8a73b1f5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej (ul. Długosza) na dz. nr 470/2, 395 w m. Legnickie Pole II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2d503cf-438d-45f8-9ccc-211a8a73b1f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz solidarności Unii Europejskiej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.19.2026.R.TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowy odcinek objęty opracowaniem znajduje się w miejscowości Legnickie Pole i obejmuje ul. Długosza stanowi
drogę wewnętrzną. W przedmiotowym zakresie istniejąca jezdnia ul. Długosza jest o nawierzchni szutrowej wraz z
szutrowymi poboczami. Teren na którym przebiega droga posiada kanalizację deszczową umożliwiającą odprowadzenie
wód opadowych. W stanie istniejącym na obszarze objęty przedmiotowym zamierzeniem budowlanym istniejącą
następujące sieci:
1. sieć wodociągowa.
2. Kanalizacja deszczowa i sanitarna
3. sieć energoelektryczna (eN)
4. sieć teletechniczna
3. W ramach przedmiotowego zamierzenia inwestycyjnego projektuje na ul. Długosza nawierzchnię o szerokości 5,0 m
ograniczoną krawężnikami. W ramach przebudowy zostaną wykonane nowe nawierzchnie jezdni. Dodatkowo zostaną
wykonane zjazdy, zostanie wykonane nowe oznakowanie pionowe. Przyjęte do projektowania parametry dla drogi ul.
Długosza są następujące:
• klasa techniczna: D
• nośność nawierzchni: 115kN,
• kategoria ruchu: KR1,
• prędkość projektowa: Vp=40km/h,
• ilość pasów ruchu: 2,
• szerokość pasów ruchu: 2,50 m,
• pochylenie poprzeczne pasów ruchu: 2%, Pozostałe parametry układu komunikacyjnego i zakres projektowanego
zagospodarowania terenu został przedstawiony na rysunku nr Z-02 projektu PZT.Prace powinny być wykonywane z
zachowaniem wszelkich zasad BHP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane