Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej w Parku Miejskim.
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413693
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:12
- Lokalizacja
- Dębno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9622f362-a8e0-4f68-a6a4-bf7930baf7a6
- Identyfikator
- 5971627649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413693 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej w Parku Miejskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966993
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Dębno
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957603001 do 4
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@debno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.debno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni przez budowę tężni solankowej i infrastruktury towarzyszącej w Parku Miejskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9622f362-a8e0-4f68-a6a4-bf7930baf7a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096346/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa tężni solankowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w rejonie Parku Miejskiego w Dębnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie Pomorza Zachodniego 2021-2027 ramach Działania 7.2 Rozwój obszarów innych niż miejskie (IIT).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UE/RIiPP/PiR/01.34/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie prac budowlanych w ramach zamierzenia budowlanego polegającego na budowie tężni rezonansowo-sonicznej i infrastruktury towarzyszącej w rejonie parku miejskiego w Dębnie 427 obręb 4 Dębno.
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie Myśliborskim, w gminie Dębno.
Inwestycja zlokalizowana jest na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 427 obręb 4 Dębno.
Szczegółowy zakres wymagań Zamawiającego w stosunku do dokumentacji projektowo-kosztorysowej, niezbędnych do uzyskania uzgodnień, opinii i decyzji oraz do realizacji prac budowalnych został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik do SWZ. Zakres prac zawiera wszelkie opracowania, czynności i prace budowlane, które są niezbędne do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania przedmiotu zamówienia, zgodnie z jego przeznaczeniem. Wszystkie materiały powinny posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty. Powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów i być zgodne z Polskimi Normami oraz warunkami bezpieczeństwa określonymi w szczególności w przepisach o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Ponadto Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć:
1. Dokumentację powykonawczą z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy.
2. Aprobaty, certyfikaty, świadectwa dopuszczenia, deklaracje zgodności z PN i EU.
3. Geodezyjną inwentaryzację powykonawczą obiektu.
4. Instrukcję eksploatacji i obsługi urządzeń.
5. Wykonać tablicę informacyjną.
6. Sporządzić dokumentację powykonawczą, DTR poszczególnych urządzeń i wytycznych do uruchomienia obiektu oraz przygotowania do sezonu zimowego.
7. Uzyskać w imieniu Zamawiającego pozwolenie na użytkowanie lub dostarczyć pismo zezwalającego na użytkowanie obiektu uzyskane od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Myśliborzu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456330 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456330 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 456330 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADWIZER Agnieszka Podraska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360632563
7.3.3) Ulica: Kolegialna
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.5) Kod pocztowy: 09-402
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 456330 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania – 11 miesięcy od dnia podpisania umowy tj. 6 m-cy dla prac projektowych i 5 m-cy dla robót budowlanych.| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |