Dowóz uczniów do przedszkola i szkół na terenie Gminy Dobroszyce w roku szkolnym 2026/2027
GMINA DOBROSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413694
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413694/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:12
- Lokalizacja
- Dobroszyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c3f0252-645f-4fe2-96d1-4a0f8929028c
- Identyfikator
- 9111777340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413694 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do przedszkola i szkół na terenie Gminy Dobroszyce w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBROSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934779
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Dobroszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-410
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SEKRETARIAT@DOBROSZYCE.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dobroszyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c3f0252-645f-4fe2-96d1-4a0f8929028c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do przedszkola i szkół na terenie Gminy Dobroszyce w roku szkolnym 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c3f0252-645f-4fe2-96d1-4a0f8929028c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413694
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032350/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dowóz uczniów do przedszkola i szkół na terenie Gminy Dobroszyce w roku szkolnym 2026/2027.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363046
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług przewozowych w ramach zadania pn. Dowóz uczniów do przedszkola i szkół na terenie Gminy Dobroszyce w roku szkolnym 2026/2027, obejmującego:
1) Dowóz uczniów w dniach nauki szkolnej na zajęcia do szkół podstawowych, oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych i do przedszkola – z miejscowości na terenie Gminy Dobroszyce do siedziby placówek oświatowych: Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach, ul. Parkowa 5, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu, Dobrzeń 9a, Gminne Przedszkole Marzeń i Talentów w Dobroszycach, ul. Nowosiedlicka 1, dziennie ok. 146,4 km (5 autobusów i 1 bus), zgodnie z rozkładem jazdy - dowozy, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy.
2) Odwóz uczniów w dniach nauki szkolnej po zajęciach z siedziby placówek oświatowych, wskazanych powyżej w pkt 1), do miejscowości zamieszkania uczniów na terenie gminy Dobroszyce: poniedziałek – 332,5 km, wtorek – 332,5 km, środa – 350,5 km, czwartek – 350,5 km, piątek – 350,5 km (5 autobusów), zgodnie z rozkładem jazdy - odwozy, stanowiącym załącznik nr 2 do projektu umowy.
1) łącznie w ilości do 2449 km tygodniowo.
2) Faktyczna ilość tygodni zajęć w roku szkolnym 2026/2027 wynosi 35.
3) Wskazane powyżej długości tras nie uwzględniają dojazdu do przystanków początkowych oraz powrotu z przystanków końcowych, których koszty Wykonawca uwzględnia w cenie ofertowej.
4) Dodatkowe przewozy do szkół oraz przedszkola gminnego, których konieczność będzie wynikać z organizacji pracy placówek oraz organizacji roku szkolnego (np. z odpracowywania zajęć w dni wolne od pracy, świat szkolnych, przewozów uczniów na imprezy środowiskowe organizowane przez zamawiającego itp), realizowane będą wg. rozkładu okazjonalnego, uzgodnionego z Zamawiającym, przy czym zakres świadczenia usług dodatkowych przewozów nie przekroczy 500 km w okresie obowiązywania umowy.
5) Z przyczyn wskazanych w pkt 4 Zamawiający może zrezygnować ze świadczenia usług lub ograniczyć zakres tych usług w poszczególnych dniach, po uprzednim poinformowaniu o tym Wykonawcy ze wskazaniem zakresu zmian w stosunku do obowiązujących rozkładów jazdy. Rezygnacja z usług w całym okresie wykonywania zamówienia może obejmować usługi o wartości nie przekraczającej 10% wartości całego przedmiotu umowy.
6) Wyszczególnienie tras i godzin dowozów i odwozów (rozkład jazdy-dowozy i rozkład jazdy-odwozy), o których mowa w pkt 1 i 2 zawarto w załączniku nr 1 i 2 do projektu umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 814292,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 814292,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 814292,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOSS TRAVEL Piotr Brociek, Strzelce 37B, 56-410 Dobroszyce
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151295848
7.3.4) Miejscowość: STRZELCE
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 814292,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 191 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |