Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413699
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413699/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:13
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-194e1f07-8d3a-4d23-8744-7088c29fce38
- Identyfikator
- 5891941823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413699 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: PCZ SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220638287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceynowy, 7
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pczkartuzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pczkartuzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pczkartuzy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-194e1f07-8d3a-4d23-8744-7088c29fce38
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413699
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347512
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.350.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych (SEOD).
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) Dostawa bezterminowych licencji na oprogramowanie w zakresie następujących obszarów funkcjonalnych:
1. kancelaria (rejestracja i obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej),
2. obieg korespondencji wewnętrznej,
3. prowadzenie teczek (akt) spraw według JRWA,
4. rejestr i obieg faktur,
5. OCR faktur,
6. rejestr umów,
7. rozliczenie kosztowe umów,
8. budżetowanie,
9. zarządzanie strukturą organizacyjną (zakładanie kont użytkowników, zarządzanie uprawnieniami użytkowników, obsługa zastępstw)
10. edycja on-line dokumentów,
11. rejestr kontrahentów,
12. rejestr i obieg dokumentów wewnętrznych np.: wnioski zakupowe, wnioski o udzielenie zamówienia,
13. rozliczenia kosztowe zamówień do dostawców,
14. podpis kwalifikowany,
15. kreator formularzy i modeler procesów,
16. archiwum zakładowe,
17. obsługa skanerów zintegrowanych z SEOD
Udzielona licencja musi umożliwiać Zamawiającemu tworzenie nieograniczonej liczby kont użytkownika w systemie, nie może wprowadzać ograniczenia na tzw. „nazwanych użytkowników”. Wymagane jest udzielenie licencji dla 90 Sesji Równoległych Użytkowników.
2) Świadczenie usług wdrożenia systemu (w tym przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej przy współudziale Zamawiającego);
3) Świadczenie usług wsparcia rozruchowego,
4) Integracja systemu będącego przedmiotem zamówienia z systemami posiadanymi i wykorzystywanymi przez Zamawiającego tj:
a) Systemem ERP InfoMedica oraz HIS AMMS, których producentem jest Asseco Poland,
b) Active Directory,
c) Platformą e-Doręczeń,
d) Platformą e-Nadawca Poczty Polskiej,
e) Krajowym Systemem e-Faktur,
Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty koszt integracji, w tym zakup niezbędnych licencji oraz koszt ewentualnego wsparcia przy procesie integracyjnym z systemami ERP InfoMedica i HIS AMMS.
5) Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Zamawiającego,
6) Świadczenie usług gwarancyjnych i wsparcia technicznego przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania Protokołu Odbioru Końcowego.
3. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia, jego zakres oraz główne parametry i cechy funkcjonalne i poza-funkcjonalne oraz minimalne wymagania techniczne zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia- formularz wymagań funkcjonalnych SEOD).
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
79632000-3 - Szkolenie pracowników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1008600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1229998,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1008600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Business Online Services Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542853380
7.3.4) Miejscowość: Osiemborów
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Asseco Poland SA - w zakresie licencji na integrację z Infomedica i AMMS.
2. SQLMED s.c. Wojciech K. Bladowski, Hanna Olech, Tomasz Kołodziejczak - w zakresie prac integracyjnych po stronie Infomedica i AMMS.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1008600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |