Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413645
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413645/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:00
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6648aaea-3d94-4019-b362-1395d34f9256
- Identyfikator
- 299943379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413645 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych
w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Okrzei 83
1.4.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.4.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.4.7.) Numer telefonu: 41 386-14-26
1.4.8.) Numer faksu: 41 386-11-71
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdpjedrzejow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6648aaea-3d94-4019-b362-1395d34f9256
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413645
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00137290
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych
w Powiecie Jędrzejowskim emulsją asfaltową i grysami
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remonty cząstkowe dróg powiatowych na terenie gmin:
MAŁOGOSZCZ, NAGŁOWICE, OKSA w ilości szacunkowej 110 Mg
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-204.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ALBUD Błaszczy, Bednarczyk - Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591923929
4.3.3.) Ulica: Oblęgorek, ul. H. Sienkiewicza 40
4.3.4.) Miejscowość: Strawczyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-067
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 86781,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00194554/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 107971,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |