Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
REGIONALNY OŚRODEK KULTURY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413646
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413646/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:00
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98dd61c5-41d8-4911-804b-1704a0e3d166
- Identyfikator
- 5471008216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413646 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNY OŚRODEK KULTURY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283222
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 1 Maja 8
1.4.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.7.) Numer telefonu: 33 822 05 93
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: rok@rok.bielsko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rok.bielsko.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98dd61c5-41d8-4911-804b-1704a0e3d166
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413646
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00291761
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Najem 11 autokarów oraz 1 busa wraz z kierowcą do przewozu zespołów oraz komisji podczas 63. Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz 35. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz zespołu z USA
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz zespołu z Meksyku
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz zespołu z PORTUGALII
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz zespołu z Chile
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przewóz zespołu z Grecji
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-24 do 2026-08-034.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Muscar sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389178357
4.3.3.) Ulica: Przemysłowa 10
4.3.4.) Miejscowość: Brzeszcze
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-620
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 107487,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00362423/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z paragrafem 4 umowy "Przewidywany przebieg każdego autokaru podczas festiwalu ze względu na nieprzewidziane okoliczności tj. zmiany lotów, zmiany w programie festiwalu itp. może ulec zmianie, ale nie powinien przekroczyć 2500 km."
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana w części II zamówienia. Zamówienie nie zmieniło swojego ogólnego charakteru. Zmiana wynika z dodatkowo przejechanych kilometrów wynikających ze zmian w harmonogramie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 14580,46
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z paragrafem 4 umowy "Przewidywany przebieg każdego autokaru podczas festiwalu ze względu na nieprzewidziane okoliczności tj. zmiany lotów, zmiany w programie festiwalu itp. może ulec zmianie, ale nie powinien przekroczyć 2500 km."
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana w części III zamówienia. Zamówienie nie zmieniło swojego ogólnego charakteru. Zmiana wynika z dodatkowo przejechanych kilometrów wynikających ze zmian w harmonogramie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 29045,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z paragrafem 4 umowy "Przewidywany przebieg każdego autokaru podczas festiwalu ze względu na nieprzewidziane okoliczności tj. zmiany lotów, zmiany w programie festiwalu itp. może ulec zmianie, ale nie powinien przekroczyć 2500 km."
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana w części IV zamówienia. Zamówienie nie zmieniło swojego ogólnego charakteru. Zmiana wynika z dodatkowo przejechanych kilometrów wynikających ze zmian w harmonogramie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 17052,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z paragrafem 4 umowy "Przewidywany przebieg każdego autokaru podczas festiwalu ze względu na nieprzewidziane okoliczności tj. zmiany lotów, zmiany w programie festiwalu itp. może ulec zmianie, ale nie powinien przekroczyć 2500 km."
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana w części VI zamówienia. Zamówienie nie zmieniło swojego ogólnego charakteru. Zmiana wynika z dodatkowo przejechanych kilometrów wynikających ze zmian w harmonogramie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 20190,30
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zgodnie z paragrafem 4 umowy "Przewidywany przebieg każdego autokaru podczas festiwalu ze względu na nieprzewidziane okoliczności tj. zmiany lotów, zmiany w programie festiwalu itp. może ulec zmianie, ale nie powinien przekroczyć 2500 km."
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana w części VII zamówienia. Zamówienie nie zmieniło swojego ogólnego charakteru. Zmiana wynika z dodatkowo przejechanych kilometrów wynikających ze zmian w harmonogramie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 14308,80
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 170793,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |