Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413671
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413671/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d587e8c7-3e0f-445a-ac0f-b608acafcb5f
- Identyfikator
- 5252347728
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413671 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140313762
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Anielewicza 6
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-157
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@polin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polin.pl/pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d587e8c7-3e0f-445a-ac0f-b608acafcb5f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413671
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00222990
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczanie do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie przy ul. Anielewicza 6, 00-157 Warszawa, materiałów promocyjnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposobu wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
3. Zamówienie jest udzielane w ramach projektu predefiniowanego pn. „Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe” dofinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego (85%) oraz budżetu państwa (15%) w ramach Programu „Kultura” na lata 2021- 2028.
3.9.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
7 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GoMa Mariusz Markut
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 8650010415
4.3.3.) Ulica: ul. Kazimierza Mireckiego 13
4.3.4.) Miejscowość: Stalowa Wola
4.3.5.) Kod pocztowy: 37-450
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 26434,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00293960/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 21940,42 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z Umową Wykonawca był zobowiązany do wykonania i dostarczenia przedmiotu Umowy w terminie 7 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy, wobec czego termin realizacji Umowy upływał w dniu 24 czerwca 2026 r. Wykonawca dostarczył zamówienie po upływie terminu określonego w Umowie. W toku odbioru Muzeum stwierdziło występowanie wad w dostarczonych materiałach promocyjnych. Zgodnie z postanowieniami Umowy Wykonawca był zobowiązany do usunięcia zgłoszonych wad. Wykonawca dostarczył poprawione materiały po upływie umownego terminu przeznaczonego na usunięcie wad.| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |