Modernizacja nawierzchni poliuretanowych boisk wielofunkcyjnych przy I Liceum Ogólnokształcącym i przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
POWIAT BUSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413675
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413675/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:08
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1a122bd-0200-4346-8f5b-0e650cf58050
- Identyfikator
- 6551925375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413675 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni poliuretanowych boisk wielofunkcyjnych przy I Liceum Ogólnokształcącym i przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BUSKI
1.2.) Oddział zamawiającego: POWIAT BUSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009350
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 15
1.4.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.4.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.busko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.busko.pl/pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1a122bd-0200-4346-8f5b-0e650cf58050
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413675
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00233647
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja nawierzchni poliuretanowych boisk wielofunkcyjnych przy I Liceum Ogólnokształcącym i przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji nawierzchni poliuretanowych boisk wielofunkcyjnych przy I Liceum Ogólnokształcącym w Busku-Zdroju.
Zakres robót związanych z modernizacją nawierzchni sportowej obejmuje m.in.:
- ciśnieniowe czyszczenie i mycie nawierzchni wodą zimną
- uzupełnienie ubytków w warstwie podłoża posadzki gr. 7 mm z kauczuku/SBR
- nałożenie poprzez natrysk o grubości min. 2 mm. lub rozprowadzenie warstwy mieszanki żywic poliuretanowych
- malowanie linii boisk sportowych.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisano w:
a) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, która stanowi załącznik do SWZ,
b) przedmiarze robót, który stanowi załącznik do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GB Technology Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9592046471
4.3.3.) Ulica: Dewońska
4.3.4.) Miejscowość: Szewce
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-052
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 154596,98 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00300452/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji zadania stwierdzono konieczność wykonania robót dodatkowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Z uwagi na okoliczności wskazane w protokole konieczności z dnia 07.07.2026 roku działając na podstawie art. 455 ust.1 pkt 1 ustawy Pzp w związku z zapisami rozdziału XXII ust.1 pkt 3) , 6), 7) i 9) SWZ zmianie ulegają zapisy umowy w następującym zakresie: § 10 ust. 1 umowy otrzymuje brzmienie:
"Za wykonanie umowy Wykonawca otrzymuje wynagrodzenie w wysokości: 234 596,98 złotych, (słownie: dwieście trzydzieści cztery tysiące pięćset dziewięćdziesiąt sześć złotych 98/100), w tym podatek VAT".
5.4.6.) Wartość zmiany: 80000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 234596,98 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |