31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00413691
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00413691/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 10:11
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bb91ada-f9f6-4491-9a78-9e2433dafeb8
Identyfikator
8171750893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Opatrunki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413691 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żeromskiego 22

1.4.2.) Miejscowość: Mielec

1.4.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.) Numer telefonu: 177800146

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bb91ada-f9f6-4491-9a78-9e2433dafeb8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413691

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252264

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

31.2025 Sprzedaż i dostawa materiałów opatrunkowych i folii operacyjnych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

GRUPA 2 - Opatrunek jałowy w postaci siateczki z bawełnianej gazy pokrytej parafiną, opatrunek jałowy z chlorheksydyną
Przedmiotem zamówienia w Grupie 2 jest sprzedaż i dostawa opatrunków jałowych w postaci siateczki z bawełnianej gazy pokrytej parafiną, opatrunków jałowych z chlorheksydyną, w tym:
L.p. Asortyment J.m. Ilość
1 Jałowy opatrunek gaz. nasączony parafiną 10cm x 10cm szt 2000
2 Jałowy opatrunek gaz. nasączony parafiną 15cm x 20cm szt 1100
3 Jałowy opatrunek gaz. nasączony parafiną 10cm x 40cm szt 1500
4 Antyseptyczny opatrunek z luźno utkanej gazy nasączonej miękką parafiną z dodatkiem 0,5% chlorheksydy 10 x 10 cm szt 400
5 Antyseptyczny opatrunek z luźno utkanej gazy nasączonej miękką parafiną z dodatkiem 0,5% chlorheksydy 15 x 20 cm szt 10

3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

GRUPA 4 - Folie operacyjne, samoprzylepne do zabiegów długotrwałych
Przedmiotem zamówienia w Grupie 4 jest sprzedaż i dostawa folii operacyjnych, samoprzylepnych do zabiegów długotrwałych, w tym:
L.p. Asortyment J.m. Ilość
1 Folia operac. do zabiegów długotrwałych, samoprzylepna, jałowa, z klejem akrylowym, o grubości 0,058 mm, wykonana z poliuretanu, sterylizowana radiacyjnie
1a wymiar całkowity 30 x 20cm (lepna 23x20cm) szt 1000
1b wymiar całkowity 45 x 20cm (lepna 38x20cm) szt 300
1c wymiar całkowity 40 x 35cm (lepna 33x35cm) szt 20
1d wymiar całkowity 45 x 50cm (lepna 38x50cm) szt 100
Zamawiający dopuszcza przy foliach operacyjnych tolerancję w wymiarach +/- 2 cm w wymiarze całkowitym i lepnym

3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

GRUPA 5 - Folia operacyjna ze środkiem bakteriobójczym
Przedmiotem zamówienia w Grupie 5 jest sprzedaż i dostawa folii operacyjnej ze środkiem bakteriobójczym, w tym:

L.p. Asortyment J.m. Ilość
1 Folia operac. ze środkiem bakteriobójczym, samoprzylepna, jałowa, z klejem akrylowym, o grubości 0,025mm, wykonana z poliestru, sterylizowana radiacyjnie, rozmiar 66 x 45cm (część lepna 56x45cm) op. 10 sztuk op 34

3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-07-04 do 2026-08-05

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273295877

4.3.3.) Ulica: POD BOREM 18

4.3.4.) Miejscowość: Zabrze

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 28694,37 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00354415/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana danych Wykonawcy i danych adresowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Na podstawie aneksu zmieniono dane Wykonawcy i adres z: "Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. k., ul. Pod Borem 18, 41-808 Zabrze, KRS 0000540772" na : Zarys International Sp. z o.o., ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze, KRS 0001213002

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Niewykorzystanie wartości umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Na podstawie prawa opcji przedłużono umowę do dnia 05.08.2026r. nie dłużej niż do wykorzystania wartości Umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22576,89 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy