Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Podlesiu Rabsztyńskim
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413731
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:22
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-779099d0-505f-46a6-ab97-aa109af93ecb
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413731 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Podlesiu Rabsztyńskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13439031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Podlesiu Rabsztyńskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-779099d0-505f-46a6-ab97-aa109af93ecb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048111/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.41 Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Podlesiu Rabsztyńskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364271
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OBZ.271.2.43.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 39988,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu na dz. nr ew. gr. 178/1, przy świetlicy w Podlesiu Rabsztyńskim.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na:
a) wykonaniu robót ziemnych pod utwardzeniu terenu na powierzchni około 155 m2, zgodnie z załącznikiem graficznym dla układu warstw po zagęszczeniu: warstwa dolna 20 cm, warstwa górna 10 cm płyty ażurowe minimum 10 cm. Odwóz nadmiaru urobku i utylizacja;
b) wykonaniu dolnej warstwy podbudowy grubości 20 cm po zagęszczeniu z kruszywa o frakcji 4-31,5 mm;
c) wykonaniu górnej warstwy podbudowy grubości 10 cm po zagęszczeniu z kruszywa o frakcji 2-8 mm;
d) rozbiórce płyty betonowej o grubości około 10cm powierzchni około 4,0m2 oraz ścian, na których położona jest płyta betonowa. Głębokość rozbiórki ścian minimum 50 cm -tak aby można było wykonać wszystkie warstwy podbudowy i nawierzchni z pyt ażurowych;
e) wykonaniu zasypu wraz z zagęszczeniem i niwelacją terenu po rozebranych ścianach i płycie betonowej pod warstwy konstrukcyjne, utwardzanego terenu, zasypu;
f) wykonaniu utwardzenia działki na powierzchni około 155,0 m2 w układzie warstw jak podano w pkt a)
g) ograniczeniu utwardzanego terenu krawężnikami, krawężnikiem najazdowym od strony drogi na długości około 14,5mb z odkryciem 2,0cm powyżej terenu na ławie betonowej a z trzech stron na długości około 21,0mb krawężnikiem betonowym 15cmx30cmx100cm z odkryciem 12,0cm na ławie betonowej z oporem;
h) wypełnieniu otworów płyt ażurowych kruszywem o frakcji 8,0 mm na pełną grubość;
i) demontażu tablicy informacyjnej ze słupa ogrodzenia,
j) rozebraniu istniejącego ogrodzenia od strony drogi na odcinku około 32,40mb;
k) wykonaniu nowego ogrodzenia panelowego na odcinku około 32,40mb. Panel ogrodzeniowy 3D z drutu o średnicy fi= 5mm. Wszystkie elementy ogrodzenia ocynkowane malowane proszkowo kolor ciemno zielony. Panel mocowany obejmami do słupków. Słupki o przekroju prostokątnym 40cm x 60cm lub kwadratowym 60cm x 60cm mocowane do istniejącego fundamentu sposób mocowania w systemie jednego producenta. Rozstaw słupków w jednakowej odległości dostosowanej do długości panelu. Wykonawca ogrodzenie wykona w systemie wg jednego producenta. Wysokość ogrodzenia panelu od poziomu terenu około 150,00 cm, wysokość dostosować do istniejącej wysokości ogrodzenia. Montaż tablicy informacyjnej w miejscu wskazanym przez użytkownika. Należy przewidzieć montaż na fundamencie wykonanym przez Wykonawcę. Należy przewidzieć demontaż istniejącej furtki na czas montażu nowego ogrodzenia i ponowny montaż do słupków - bez wymiany furtki.
Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „GAMEX” Grzegorz Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6370112668
7.3.3) Ulica: Osiek 233
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |