Zakup czytników chipowych wraz z oznakowaniem
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00413737
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00413737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 10:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97926b22-82de-4b74-a4d0-25fbf04f073d
- Identyfikator
- 5250001090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zintegrowane czytniki kart chipowych i odcisków palców
Wykonawcy
1 przyznane
MBA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
319 800 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413737 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup czytników chipowych wraz z oznakowaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011836796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sanguszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-222
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 235 21 97
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwpw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pwpw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pwpw.eb2b.com.pl/open-preview-auction/5186451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Produkcja zabezpieczonych druków oraz dokumentów publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup czytników chipowych wraz z oznakowaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97926b22-82de-4b74-a4d0-25fbf04f073d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.260.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 319800 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z oznakowaniem czytników kart kryptograficznych dwóch typów:
1. Czytnik kart kryptograficznych w rozmiarze SIM z interfejsem USB A w liczbie 13500 szt.
2. Czytnik kart kryptograficznych w rozmiarze ID1 z interfejsem USB A w liczbie 3500 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233320-0 - Zintegrowane czytniki kart chipowych i odcisków palców
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1075635 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242872114
7.3.3) Ulica: PLAC KONESERA 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-736
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |